Орест Манецький

Орест Манецький

Дорогі подарунки можуть бути різними, але найцінніші вони тоді, коли є унікальними. Найчастіше таким подарунком може стати витвір мистецтва, адже він існує виключно в єдиному екземплярі. І якщо стати щасливим володарем картини пензля відомого майстра минулого вже досить проблематично, то сучасне мистецтво завжди готове здивувати та порадувати.

Досить успішно пройшла персональна виставка у Києві відомого львівського художника Ореста Манецького. Його роботи – це щоразу відкриття. Кожен фрагмент композиції сприймається у тих відносин із іншими елементами. Абсолютно всі деталі від форми до кольору впливають на сприйняття кожного фрагмента окремо. Один із найвідоміших представників сучасного мистецтва України користується популярністю, його картини вже представлені у різних великих галереях. Орест Манецький пише у різних стилях, не обмежуючи себе рамками форм та напрямів. Він поєднує образи з реальності та свідомості в дійсно приголомшливі зображення, стильні та соковиті.

Купити картини Ореста Манецького на подарунок – це не просто приємний сюрприз, а й вдала інвестиція. Після того, як у Києві з великим успіхом пройшла чергова виставка "Елементи структур", роботи майстра досить суттєво піднялися в ціні. Інтерес мистецтвознавців усього світу до українського живописця продовжує зростати, тому є ймовірність, що вже за кілька років його картини будуть вартими в десятки разів вищими. Зараз є унікальна можливість придбати роботи, що сподобалися, у власну колекцію або на подарунок до того, як вони розійдуться по музеях і галереях.

Хороший живопис завжди був і залишається чудовою ідеєю для подарунка, особливо коли йдеться про відомого сучасного художника. Це і можливість торкнутися тонкого світу прекрасного, і шанс чудово декорувати будь-яке приміщення – кабінет, зал, конференц-зал. Наявність не копій, а оригіналів завжди була показником гарного смаку мистецтво.

При цьому у світі мистецтва саме картини часто стають предметом копіювання та підробки. Тому, якщо хочете зробити дійсно віп-подарунок, обов'язково звертайтеся за придбанням до сертифікованих дилерів. Так ви гарантовано отримаєте оригінальну роботу майстра з автографом. Такий подарунок можна буде надалі передавати у спадок, створюючи власну колекцію живопису. Адже чому б саме картині Ореста Манецького не стати початком нової колекції, галереї чи просто традиції – дарувати чудове.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Орест Манецький