Зеновій Флінта

Зиновий ФлинтаІм'я Зеновій Флінта знайоме всім шанувальникам мистецтва Західної України. Відомий художник, графік і живописець, кераміст вніс в нього великий внесок. Основний акцент в своїх творах він робив на незвичайні кольори, рельєфні форми й орнаментальні прикарпатські мотиви. Великою популярністю користуються керамічні твори майстра, які спалювалися в спеціальних печах за авторською технологією. У нас ви знайдете картини Зіновій Флінта на подарунок, які принесуть естетичне задоволення і завжди будуть прикрашати будинок або кабінет, зігрівати душу і радувати погляд.

Зеновій Флінта став відомий у всьому світі в двох іпостасях: як несподівано тонкий кераміст і художник зі своїм філософським баченням світу. Він прославився як експериментатор, який не боявся руйнувати обмеження соцреалізму. Але творив він це дуже витончено і тонко: картини Зіновій Флінта при всьому при цьому виставлялися не тільки в Москві, але і допускалися на закордонні виставки. Для його стилю характерні витончені колірні поєднання, одночасна виразність думки і ідеї і чи не пуританська стриманість. Дорогі картини Зеновій Флінта натхненні природою, пейзажами і повсякденним життям людини.

КартинаЯкщо вас цікавлять ексклюзивні подарункові сувеніри, зверніть увагу на його кераміку. У ній присутній своєрідний стиль творця, який проявляється в незвичайних колірних рішеннях, виразності і об'ємності. У багатьох своїх роботах відомий художник зі світовим ім'ям спирається на народну творчість. Саме тут він черпає сюжети, натхнення і стильові рішення.

Картина або кераміка Зеновія Флінта - це кращий ВІП подарунок для друга, ділового партнера, керівника. Картини майстра прикрашають:

  •     Львівський національний музей;
  •     картинну галерею;
  •     Музей етнографії АН України;
  •     безліч приватних колекцій в країні і за кордоном.

У нас ви можете купити дорогі подарунки в Києві і бути впевненими, що аналогів їм більше немає.

Гармонію природи і життя людини в усьому їх драматизм Зеновій Флінта стверджує в кожному своєму творі. Він спонукає глядача до дум про вічність і швидкоплинність життєвого шляху, дарує своєму глядачеві високі переживання. У кожному своєму творі художник дає щось нове безцінне і висловлює це оригінальним мовою справжнього творця.

Ексклюзивні витвори мистецтва, якщо не стануть прикрасою збирається колекції, то безумовно прикрасять інтер'єр і створять неперевершену атмосферу розкішного житла. Кожна картина або кераміка Флінта володіють неповторною індивідуальністю.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Зеновій Флінта