Артикул: 13907

Ручка-ролер "Патрон Sota"

Україна

Бренд: Kaminskiy Studio

Ціна
8 020 грн

Купити

Ця ручка зроблена для тих, хто сумує за днями, коли хлопчиськом мріяв бігати зі зброєю, щоб захистити маму від будь-якої загрози. Ця модель допоможе вам реалізувати дитячі мрії без необхідності вступати в армію або ще куди-небудь, де є доступ до зброї. Наконечник ручки зроблений у вигляді патрона, а стрижень висувається за допомогою затвора, як у справжній снайперській гвинтівці, яка послужила натхненням для створення цієї моделі. Ця ж зброя прикрашає верхню частину ручки.

Характеристики:
американський механізм, німецькі компоненти;
тип механізму, Який пише: ролер;
корпус: стабілізований дуб;
фурнітура: хром.

подарок, подарок для руководителя, подарок для шефа мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.8