Степлери

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

СТЕПЛЕРИ- ОФІСНІ ЛЕГЕНДИ

Офісне приладдя з року в рік змінюється, модернізуються, дивує нововведеннями і технологічністю. Але першоістоки, вікові традиції, вироби, з якими відомі люди домагалися колосальних успіхів, все так же захоплюють дух і увагу. Вони перевтілюються в сучасність стильними, дорогими аксесуарами, елітними подарунками, предметами мистецтва.
Подарунок у вигляді офісного пристосування підкреслить загальний рівень спілкування в колективі, стане відмінним подарунком начальнику, актуальним і доречним. З таким подарунком Ви не перейдете грань між роботою і дружбою. У Києві придбати такий подарунок можна в інтернет-магазині FAMA.
Серед усього асортименту виробів для офісу, особливе місце займають степлери. Цей практичний виріб по роботі з папером, порадує свого власника неабиякою історією, яка зачіпає аристократію і королівські двори. Прототип сучасного степлера був відомий у дворі короля Франції Людовіка XV. Цей експонат з'явився за спеціальним замовленням короля в XVIII столітті. У той час кожна скоба відзначалася прапором королівського двору.

XIX століття внесло свої корективи, степлери знайшли свою більш практичну і бюджетну версію, вони з'явилися в багатьох офісах як затребуваний, актуальний і функціональний предмет.
Особлива атмосфера походження степлера, дух того часу, коли ці вироби в своєму вигляді були поодинокі, з харизматичною зовнішністю і респектабельним характером, збереглася в елітних, дизайнерських степлерах від брендів зі світовим ім'ям.
Сьогодні елітний степлер несе в собі історію успіху, королівського шику, привабливість і знатність минулих століть. Конструкції таких виробів виконують з відкритим верхом, або кришкою, яка відкривається, показуючи «серце» роботи - механізм і його деталі.

СТЕПЛЕРИ ДЛЯ ЕЛІТНИХ ПОДАРУНКІВ - ЦЕ ДИЗАЙНЕРСЬКІ РОЗРОБКИ І ТВІР РУЧНОЇ РОБОТИ.

Вишукані письмові вироби виконують з цінних порід деревини: сортів червоного дерева, з їх неперевершеним колірним колоритом, вишуканою текстурою, екзотичноЮ рідкістю і підвищеними якісними характеристиками.
Купити степлер можна в різному декорі, з креативним синтезом традицій і стилів, матеріалів і деталей. Натуральну деревину гармонійно доповнює нержавіюча сталь, цікаві колірні поєднання, строгість і витонченість. Степлери розташовують мінімалізмом і лаконічністю форм, що впливає на підвищення їх функціональності, і являється презентабельним аксесуаром для робочого місця, кабінету, офісу.
Степлери мають ручне полірування, золоте або хромоване напилення, срібні деталі. Ціна за цей шедевр відповідає його властивостям, стилю, характеру, тим ноткам манірності і вишуканості, які завжди залишаються в моді. Вона вказана в інтернет-каталозі бутика унікальних подарунків FAMA.
 

Чacті питaння пpo Степлери
 • 🤗 Де купити Степлери на подарунок?
  Елітні Степлери, Ви можете купити у нас на сайті: Fama.ua, а також, приходьте в наш Шоу-рум
 • 💰 Скільки коштують Степлери?
  Степлери на подарунок ціна від 0 грн до 0 грн
 • 😎 Які Степлери відносяться до преміум сегменту?
  ТОП-3 дорогих моделей категорії Степлери на Fama.ua -
 • ❤️ Які Степлери найпопулярніші в 2021 році?
  ТОП-3 найпопулярніші моделі Степлери на сайті: Fama.ua -