Флюгери

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Декоративний флюгер на дах будинку - це одночасно прикраса і корисна в господарстві річ. Метеорологічні прилади відомі з давніх часів. Найстаріший з них знайдений на території Греції. Починаючи з восьмого століття європейці прикріплювали флюгери з тканини або металу до суднових щогл, щоб визначати напрямки вітру під час плавання. На материку вони з'явилися приблизно в XI столітті. Найчастіше їх встановлювали на ратушах, замках, церквах, міських будинках.
У деяких країнах користуватися флюгерами мали право виключно представники дворянського стану з дозволу короля. У XIX столітті флюгери поступово стали втрачати своє початкове значення, так як з'явилися більш зручні пристрої для передбачення погоди - барометри. Тепер вони популярні в Києві і інших містах як подарункові сувеніри та служать в якості прикраси і візитної картки.
Ексклюзивні флюгери:
Монтуються на даху житлового будинку або невеликого будинку в саду. Являють собою унікальні витвори мистецтва.
Традиційно виконуються у вигляді прапорців, кораблів, фігурок казкових персонажів, різноманітних тварин. Найпопулярніший серед них півень. Внизу приварені стрілки з латинськими літерами, що позначають чотири сторони світу.
Виготовляються повністю вручну з електрополірованої нержавіючої сталі і високоякісної міді, з якої карбують монети, роблять музичні інструменти, запчастини для електроніки. Вироби з дорогих благородних матеріалів красиво блищать на сонці і довго служать.
Флюгер - чудовий віп подарунок з ностальгічною ноткою. Купити його рекомендується, наприклад, друзям, які вибудували новий будинок. Він буде довго радувати око господарів, виконуючи не тільки декоративну функцію. Пристрій обладнаний рухомим вимірювальним елементом, що реагує на динамічний тиск вітру, показуючи його напрямок.
Прилади з категорії нестандартних дорогих подарунків, виготовлені європейськими майстрами в дусі старих ремісничих традицій, для кращого обертання змонтовані на кульковій опорі.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.