Past Indicator

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 1 товарів

Бренд


Подарунки від Past Indicator

Годинна майстерня «Past Indicator» заснована в 2013 р Особливістю її діяльності є випуск лімітованих серій унікальних лампових годин ручної роботи.

Пристрої «Паст Індикатор» з газорозрядними індикаторами відрізняються оригінальним ретро дизайном і точністю. Подібні іонні прилади, які називаються Nixie Clock, були популярні в 1970-і рр. Потім їх витіснили новинки. Але мода на вінтажні речі привели до відродження лампової електроніки, перетворивши її в елітні сувеніри.

Тому купити такий годинник мріють люди з різних міст світу, а самі вони успішно продаються в 43 державах.

Модельний ряд продукції «Past Indicator» складають стандартні зразки з простий упаковкою з крафт-картону, блоком живлення та інструкцією на состаренной папері, а також більш дорогі преміальні моделі з іменним сертифікатом, подарункової коробкою, індивідуальним номером і гарантією на 5 років. За якістю обидві лінійки однаково хороші, адже в них встановлені надійні чеські лампи, але деталі оформлення значно різняться.

У деяких виробах корпус виконаний з масиву дуба, ясена, американський горіха з кришкою з акрилу і латунними кільцями. А інші годинник прикрашає основа з натуральної шкіри, цінної деревини абачи, ебенового шпону з воском, благородного мармуру.

Всі ці ексклюзивні пристосування виготовляються і збираються вручну шістьма досвідченими майстрами. Вони майстерно прикрашаються: так дерев'яні дощечки отбеливаются або навпаки темно, обробляються в техніці кракелюр для досягнення ефекту старовини. Окремі годинник доповнюються елегантною захисною решіткою з нержавіючої сталі.

До того ж розглянуті товари міцні, стійкі до механічних пошкоджень.

Годинник «Past Indicator» - бажані подарунки для цінителів красивих і функціональних речей, адже характеризуються:

- художністю;

- довговічністю;

- безліччю опцій (будильник, «сплячий» режим, регульована яскравість і т.д.).

Стильний годинник «Past Indicator» стануть незабутнім віп презентом для родичів, друзів та колег.
Читати більше

 

 

Зараз переглядають