Шахи Карпова

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 1 товарів

Бренд


Подарунки від Shakhmaty Karpova

Компанія Shakhmaty Karpova відносно молода, випускає сувенірну продукцію з цінних порід дерева і бивня мамонта. Є однією з небагатьох фірм, яка вийшла на більш високий рівень випуску якісних товарів і подарунків. В асортименті магазину можна знайти:Шахматы Карпова в подарок

- Шахові набори
- Нарди
- Скульптури.
Якість виробів, з дорогих порід дерева, йде на вищому рівні і блискуче, як партії російського короля шахів Анатолія Карпова. Всі подарунки ексклюзивні, мають індивідуальні номери, сертифікати якості з автографом переможця.

В асортименті фірмової продукції важливу позицію займає серія "Карпов-дизайн" Непереможні ". Ідеєю для створення такої серії виступило відсутність національного дизайну шахів, фігури зроблені за принципом" неваляшек ", що описують незламний і завзятий характер російського народу. Все" Непереможні "комплекти виготовляються вручну з різних дорогих порід дерева, а фігури обладнані індивідуальними стабілізаторами ваги.

Для любителів мистецтва представлені статуетки і комплекти шахів з оригінальними фігурами. Ескізи серій розробляються спільно з шахової легендою Анатолієм Карповим з індивідуальною концепцією кожного набору. Після затвердження серій, до роботи приступають кращі в усьому світі скульптори-мініатюристи, які є представниками косторезная шкіл Києва, Архангельська, Санкт-Петербурга, Магадана, Абрамцева. Виготовлення таких наборів досить довгий, від півроку до декількох років. Матеріали для виготовлення фігур автентичні та сертифіковані палеонтологічного музею при Російської Академії наук.

Читати більше...

Зараз переглядають