Шахи Карпова

Сортувати по:

Подарунки від Shakhmaty Karpova

Компанія Shakhmaty Karpova відносно молода, випускає сувенірну продукцію з цінних порід дерева і бивня мамонта. Є однією з небагатьох фірм, яка вийшла на більш високий рівень випуску якісних товарів і подарунків. В асортименті магазину можна знайти:Шахматы Карпова в подарок

- Шахові набори
- Нарди
- Скульптури.
Якість виробів, з дорогих порід дерева, йде на вищому рівні і блискуче, як партії російського короля шахів Анатолія Карпова. Всі подарунки ексклюзивні, мають індивідуальні номери, сертифікати якості з автографом переможця.

В асортименті фірмової продукції важливу позицію займає серія "Карпов-дизайн" Непереможні ". Ідеєю для створення такої серії виступило відсутність національного дизайну шахів, фігури зроблені за принципом" неваляшек ", що описують незламний і завзятий характер російського народу. Все" Непереможні "комплекти виготовляються вручну з різних дорогих порід дерева, а фігури обладнані індивідуальними стабілізаторами ваги.

Для любителів мистецтва представлені статуетки і комплекти шахів з оригінальними фігурами. Ескізи серій розробляються спільно з шахової легендою Анатолієм Карповим з індивідуальною концепцією кожного набору. Після затвердження серій, до роботи приступають кращі в усьому світі скульптори-мініатюристи, які є представниками косторезная шкіл Києва, Архангельська, Санкт-Петербурга, Магадана, Абрамцева. Виготовлення таких наборів досить довгий, від півроку до декількох років. Матеріали для виготовлення фігур автентичні та сертифіковані палеонтологічного музею при Російської Академії наук.

Читати більше...

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.