Faber-Castell

Сортувати по:

Выбрані фильтри:

Бренд


Навколо світу за один келих! Детальніше

Подарунки від Faber-Castell

Відома в усьому світі німецька компанія Faber-Castell була заснована в 1761-му році в місті Штайн Німеччини. Бренд є одним з найстаріших виробників канцелярського приладдя і володіє широкою лінійкою продукції на будь-який смак. Такий вибір сподобається тим, хто бажає носити дорогі речі і ексклюзивні подарунки. Він підкреслить відмінний смак свого власника, порадує функціональністю, довгим терміном служби і зовнішньою привабливістю. Виробам компанії властива індивідуальність, точність виконання, краса дизайну і довговічність матеріалів. Це справжні витвори мистецтва, які мають непохитну репутацію і відповідають найбільш високим стандартам якості.


Асортимент товарів і його особливості
Маючи більш, ніж 250-річним досвідом виробництва художніх матеріалів, Фабер Кастер відрізняється широким асортиментом продукції, що виробляється. Серед безлічі лінійок кожен покупець знайде відповідний товар. На початку свого шляху компанія починала з олівців і логарифмічних лінійок і поступово перейшла на виробництво маркерів. На сьогоднішній день від цього бренду можна купити такі товари, як:
- різні ручки. Вони представлені у вигляді ролерів, кулькових ручок, капілярних, гелевих, пір'яних. Також компанія володіє широким вибором подарункових наборів з ексклюзивними ручками і елітними товарами, які стануть прекрасним вибором в якості подарунка дорогій людині, начальнику, колезі;
- олівці високої якості;
- пензлики, фарби і папір;
- пастельні і акварельні фарби;
- грифелі і пастель;
- творчі набори та інші товари для малювання.


Також бренд пропонує гарні і практичні гаманці, які сподобаються високою якістю і довговічністю в експлуатації. Подібне придбання стане приємним подарунком до будь-якого свята.
Продукція німецької компанії легко впізнавана по характерному дизайну. Фахівці бренду віддають перевагу елегантному, класичного виконання моделей. З 1980 компанія почала першою в своїй сфері застосовувати екологічно чисті методи виробництва.