Компаси

Сортувати по:
Зараз переглядають

Компас в подарокПодарункові сувеніри на морську тематику підійдуть не тільки допитливим людям, а й тим, хто тримає курс в правильному напрямку. Найбільш привабливим подарунком може стати ексклюзивний компас в оригінальній упаковці. Незважаючи на наявність численних гаджетів, здатних успішно визначити сторони світу, механічний компас відноситься до максимально точних навігаторів.
Компас в подарокОсобливості подарункових компасів
Ексклюзивні екземпляри в більшості випадків виконані з високоякісної латуні золотистого кольору, щоб максимально передати благородство виробу. Компас у вигляді привабливого і практичного медальйона упаковано в шкатулку з благородних сортів дерева. Тому дані подарункові сувеніри відносяться до категорії дорогих подарунків. Добре відкалібровані прилади стануть відмінним сувеніром для серйозних людей на будь-який святковий захід. Адже вони завжди вкажуть правильний шлях.
Переваги сувенірних компасів:
- вироби виконані в привабливому старовинному стилі;
- в якості упаковки додається розкішний дерев'яний футляр;
- вони прості у використанні;
- можуть слугувати брелоком;
- вироби мають гарантію від виробника.
Сувенірні компаси мають ті ж функції, що і професійні моделі. Вони здатні точно визначити сторони світу на будь-якій місцевості і в морській акваторії. У продаж надходять уже відкалібровані пристрої, тому їх сміливо можна брати в поїздку або далеке плавання.
Як підібрати компас на подарунок
Якщо необхідний оригінальний віп-подарунок, звичайно ж, на допомогу приходять екстравагантні подарункові компаси в стильному обрамленні. Такий подарунок стане справжнім сюрпризом сьогодення і колишньому моряку, адже його життя і покликання міцно пов'язано з використанням навігаційного приладу.
Елегантний декоративний екземпляр можна купити в інтернет-магазині подарунків і сувенірів FAMA, який знаходиться в Києві. Підбираючи дизайнерський презент, необхідно пам'ятати про те, що він вигідно підкреслить найважливіші риси характеру одержувача. Рекомендується подавати такі Vip-подарунки керівникам компанії, щоб максимально розкрити їх потенціал.

Чacті питaння пpo Компаси