Елітні вироби з рогу

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Элитные изделия из рога в подарокЄ люди, вибір подарунка яким стає для дарувальника практично нездійсненним завданням. Люди заможні, успішні і впливові не потребують звичайних побутових предметів, їх важко здивувати і захопити. Саме в такій ситуації найкращим подарунком можуть стати елітні вироби з рогу. Сучасні майстри цінують цей матеріал за його благородство і розкішний вид виконаних з нього предметів. Вишукані ексклюзивні штучки створюються руками художників з бичачого рогу і слонової кістки, однак, на вершині п'єдесталу знаходяться твори з бивнів мамонта.
 Элитные изделия из рога в подарок Онлайн-магазин Fama спеціалізується на продажу подарункових сувенірів найвищої якості. Навіть самий прискіпливий естет відшукає на сторінках каталогу предмет, який задовольнить всі його вимоги. До уваги саме таких покупців представлений широкий асортимент віп подарунків з різьбленого рогу. Особливої ​​згадки заслуговують шахові набори рівня luxury. Справжні цінителі виробів ручного ремесла не залишаться байдужими до елегантних столиків з найцінніших порід деревини і комплектів шахових фігурок з бивня мамонта в унікальному дизайні.
   Щоб не розгубитися при прийнятті рішення, який із запропонованих гарнітурів варто було б купити, слід спиратися на особисті переваги і інтереси адресата. У кожен з комплектів закладена якась ідея, символічний сюжет, що відноситься до певної тематики, як то:
Мистецтво. Тут знайдуться різьблені шахи за мотивами скульптур Родена і картин Малевича, архітектури Гауді і сюрреалістичних створінь Сальвадора Далі.
Історія. Комплекти фігурок, навіяні часом піратських баталій, придворним життям Версальського палацу, філософським протистоянням древніх греків і римлян, правлінням Костянтина Великого і князя Володимира.
Література. При створенні цих шахів майстри черпали натхнення в історіях про Шерлока Холмса, Синдбаді-мореплавці і Алісі, яка провалилася в кролячу нору.
  Будь-який з представлених предметів стане дорогим подарунком не тільки в матеріальному, але і емоційному сенсі, нагадуючи власникові про увагу дарувальника і наповнюючи його серце теплом подяки.