Соломко Юрій

Сортувати по:
Зараз переглядають

КартинаСоломко Юрия в подарокЕксклюзивні художні картини відомих вітчизняних художників стануть відмінним варіантом для подарунка. Адже роботи сучасних творців завоювали особливою популярністю, так вони більш точно здатні передати події наших днів. Картини Соломко Юрія - це неперевершена художня картографія, не схожа на жоден з напрямків. Роботи майстра цінуються за його креативний підхід бачення ситуації. Рідкісні екземпляри належать до категорії віп-подарунків, тому їх по достоїнству оцінять справжні цінителі мистецтва.
Особливості робіт Юрія Соломка
Цікавий графічний живопис наноситися на географічні карти, створюючи справжні шедеври мистецтва. Розглядати такі картини можна дуже довго, отримуючи естетичну насолоду. На кожному окремому примірнику проглядається нотка геополітики, яка не тільки зачаровує, а й змушує задуматися про серйозні речі - забруднення повітря і води, танення льодовиків і багато іншого.
Характерні риси експозицій майстра:
- зображення еротичних сцен, які переплітаються з політичними аспектами;
- сучасне трактування навколишнього світу, нанесена на географічну карту;
- нагадування про те, що історія завжди була циклічною.
Роботи Юрія Соломка дуже добре передають і повну і епізодичну картину світу. Вони відмінно впишуться в будь-який інтер'єр приміщення, наповнюючи його зовсім новими фарбами і особливим колоритом. Зображення людей на тлі материків, морів і океанів Землі притягують погляди навіть найсуворіших критиків.
Популярні полотна художника
Картини Соломко Юрія стануть відмінним дорогим подарунком на будь-який захід. Кожна людина зможе винести для себе щось особливе і індивідуальне. Роботи настільки гарні, що заворожують погляд з перших секунд.
Найбільшою популярністю користуються картини такі, як:
 - Європа.
 - Чаювання.
 - Священні корови.
 - Переговори.
 - Солдатський чобіт.
 - Антарктида.
Купити цікаві і неповторні картини відомих майстрів, а також інші подарункові сувеніри, можна в спеціалізованому інтернет-магазині в Києві. Тут представлений широкий асортимент сувенірної продукції.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.