Картини Кучеренко Юрія

Картини Кучеренко Юрія з істинною реалістичністю відображають красу і багатство української культури.

Картина в подарокВідомий художник, як захоплений дослідник, прописує образи і змушує глядача осмислювати минуле, замислюватися над сутністю народу. Він вміло кодує в образній формі добре знайомі архетипи. І це по-справжньому ексклюзивно.

Символи історичної пам'яті

Мужні, зосереджені, працьовиті, замріяні, злегка наївні - персонажі в полотнах митця тонко передають український характер. Природні замальовки дивовижно доповнюють сюжети. Закладений фактологічний матеріал зрозумілий з першого погляду, нехай і є вільним викладом творця.

Чуттєве переплетення концептів виражається в:

м'якій колірній гамі;
відсутності популярного голого епатажу;
використанні класичних технік виконання.
І це важливо для дорогого подарунка - переконливо розкрити в творі весь безмежний спектр мистецтва. Такі експонати не втрачають актуальності, а стають цінніше з роками. У них майстерно переплетено багату спадщину, рідкісне відчуття смаку і широка мультикультурність.

Просто про складне

Якщо неможливо вручити звичайний подарунковий сувенір, а ідея з картиною провокує муки вибору, зупиніться на класиці. Національні традиції завжди актуальні.
І не важливо, де адресат повісить полотно, - в Києві, Берліні, Лондоні; служитиме інтер'єром для полотна приміщення заміського будинку або столична квартира. Не має значення і стилістика обстановки: естетичний шедевр трансформує будь-який напрямок в трендовий фьюжн.
Успішному бізнесменові, високопоставленому чиновнику, керівнику, іноземному гостю такий віп-подарунок припаде до душі, якщо людина небайдужа до хитросплетінь української історії. Він сподобається і цінителям жанрового живопису.
Зв'яжіться з менеджерами Fama Presents по телефону, щоб дізнатися характеристики товару і оформити замовлення. Купити твір мистецтва можна в один клік через стандартну кошик. Можлива швидкісна доставка. Для постійних клієнтів діє дисконтна програма.

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Кучеренко Юрій