Статуетка ручної роботи "Грошовий кролик" (золото)
Артикул: 23428
До кінця акції:
Колір:
Додати упаковку, листівку
Авторські роботи Євгена Єпура – це витончені дизайнерські вироби, створені українським майстром. З 2010 року він створює унікальні предмети інтер'єру, поєднуючи традиції ручної роботи з сучасними мистецькими тенденціями.
Порадувати людину завжди можна гарною статуеткою, яка внесе особливу атмосферу у житло чи робочий кабінет. Особливо якщо йдеться про виріб ручної роботи, в яку автор вклав творчий задум і всю майстерність. Ексклюзивні статуетки одеського майстра Євгена Єпура відрізняються чіткою деталізацією, цікавими сюжетами та ретельною художньою обробкою.
Статуетка ручної роботи "Грошовий кролик" виготовлена з поліефірної смоли та покрита міддю гальванічним методом. Додатково виріб покритий золотом та поміщений на мармурову основу. Фігура кролика з жменю монет символізує фінансовий добробут.
Купити унікальну статуетку від автора можна в інтернет-магазині Fama, виявивши турботу про одержувача та подарувавши йому позитивні емоції.
Характеристики:
Матеріал: поліефірна смола, мідь, золото (24 карати), мармур
Розмір: 11х7х9 см
