Артикул: 9888

Подарункове видання «Мораль» Плутарх

Виробник: Україна

Ціна
5 950 грн 5 150 грн

Очікується

До кінця акції:

28дні
18години
42хв
52сек

Вашій увазі представлена ​​унікальна книга, в якій зібрані десятки філософських і публіцистичних творів давньогрецького письменника і видатного мислителя Плутарха. Дані тексти являють собою короткі промови, адресовані можновладцям того часу. Будучи визнаним авторитетом в області філософії, Плутарх бере на себе відповідальність озвучити практичні поради для людей, які безпосередньо впливають на життя мільйонів громадян власної держави. Так, автор лаконічно, але в той же час неймовірно глибоко висвітлює питання моральності, чесноти, самоврядування, уважності до свого оточення і багато інших ключових моментів, розуміння яких є абсолютно необхідними для здійснення успішної державної діяльності.

Оформляйте замовлення книги «Мораль» Плутарха, і Ви придбаєте справжній скарб, в якому зібрані рецепти по ефективному управлінню та досягненню життєвого благополуччя. Дана книга - це відмінний подарунок для кожної ділової людини або людей, що знаходяться на державних посадах.


Характеристики:
Розмір - 17 * 22,5 * 2,2 см
Кількість сторінок - 219

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More


4.5