Артикул: 14444

Книга «Трилогія бажання», Т. Драйзер

Ціна
55 000 грн

Купити

Виготовлення книги 3-5 днів

Теодор Драйзер (1871-1945г.г.) - американський письменник і громадський діяч, який написав на початку минулого століття цикл з трьох романів «Фінансист», «Титан» і «Стоїк», буквально підірвав розмірене життя суспільства того часу, розворушив всі приховані досі людські почуття і емоції. А реакції в народі в зв'язку з прочитанням трилогії виникали найрізноманітніші - від симпатії і захоплення головним героєм до обурення нахабною відвертістю автора. І до цього дня «Трилогія бажання» є найяскравішим і актуальним твором знаменитого американця. Основну масу читачів цих трьох романів становлять люди, яким-небудь чином близькі до підприємництва, фінансів та бізнесу. Не зайвим буде ознайомитися з цим твором і представникам мережевого маркетингу - «Трилогія» є найпотужнішим психологічним мотиватором для просування до золотих вершин власного бізнесу. Із задоволенням можуть зануритися в світ пристрастей і душевних переживань, в світ переплетення характерів люди, які цікавляться людською психологією.

Інтернет-магазин подарунків fama представляє Вашій увазі елітне видання романів, зібраних в одній книзі. Дизайнерське рішення бестселера передбачає наявність підставки і пір'яної ручки з чорнильницею. Завдяки такому концептуальному підходу книга стане ефектною прикрасою робочого кабінету або офісу. Ексклюзивний екземпляр виконаний в розкішній складеній палітурці ручної роботи типу «Брадель» з першокласної натуральної італійської шкіри «Crosta Nero» виробництва шкіряної фабрики «Carisma». Обкладинка декорована полотном з художнім фотодруком і дерев'яними дубовими накладками, а також рельєфним тисненням сріблом із застосуванням фольги «Luxor 240». Обріз книжкового блоку прикрашений в унікальній техніці позолоти з нанесенням художньої репродукції. Для зручності передбачено ляссе.

Характеристики:
Сертифікат. Оксамитовий чохол.
Кількість сторінок - 1244 (офсетний папір, чорно-білий друк).
Формат книг - 200 х 300 х 55 мм.
 

подарок, подарочные книги, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

5.0