Артикул: 9003

Ексклюзивна подарункова книга «Біблія»

Україна

Ціна
8 780 грн

Купити

Ексклюзивна подарункова книга «Біблія» не втрачає актуальності ніколи, тому такий подарунок припаде до душі будь-якій людині, будь-якого віку.

Це незвичайної краси книга виконана дуже якісно, ​​дбайливо, гідно. Для того, щоб випустити таку книгу, використовували тільки кращі матеріали, і це не може не здивує читача. Біблія представлена ​​в цільношкіряній палітурці ручної роботи з мідними і срібними накладками, використана позолота, якісна емаль. Але не тільки неперевершений зовнішній вигляд приємно дивує читача, а й глибокий сенс Біблії. Адже це книга правди і мудрості. У ній зібрані Старий і Новий Заповіти, це довгий шлях від початку століття і до народження Ісуса Христа. Скільки нового, потрібного і досі непізнаного людина відкриває для себе.

Це джерело порад на кожен день, де бувають і радості і печалі. І однією прочитаної глави буває досить, щоб розібратися в непростій життєвій ситуації.

Формат видання: 135 х 195 мм

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.8