Раритетна книга «Таємниця руки. Хіромантія», Ад. Де-Бароль, переклад Н. Наливайка, Санкт-Петербург: Д.А. Наумов, 1912 р.
Артикул: 11471
Додати упаковку, листівку
Загальновідомо, що система ворожіння по руці про майбутнє людини, а також його індивідуальні особливості, риси характеру, переваги і прожиті події називається хіромантією. Хіромант може визначити по кожному рельєфу руки, зокрема по папілярних лініях, всю необхідну інформацію про минуле, теперішнє і майбутнє. Людей завжди приваблювала можливість дізнатися, що ж уготовано долею. Але не дивлячись на підвищений інтерес до хіромантії по всьому світу, вона не вважається наукою. Слід зазначити, що мистецтво передбачення по лініях і знаках руки зародилося в Індії. Також найвеличнішим хіромантом був французький художник Адріан Адольф де Барроль, автор представленої Вашій увазі книги «Таємниця руки. Хіромантія» 1912 року випуску. У своїй праці автор докладно розбирає значення ліній руки, призводить достовірні історичні факти, проводить аналогії і пояснює зв'язок хіромантії з іншими езотеричними науками. Згодом ця книга стала проривом у вивченні хіромантії і дала початок новим і новим дослідженням в цій області.
Оправа раритетної книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності 19 століття і виконана з натуральної шкіри коричневого відтінку. Обкладинка ручної роботи прикрашена блінтовим і орнаментально-шрифтовим тисненням золотом на корінці книги. Внутрішній блок - це якісний «мармуровий» папір, форзац, каптал, для зручності передбачено ляссе. Безсумнівно, видання має наукову та історико-культурну цінність, будучи бібліографічною рідкістю, а також представляє колекційний інтерес.
Якщо Ви захоплені вивченням езотерики і хочете дізнатися більше про такий напрямок як хіромантія, тоді дана книга неодмінно повинна стати настільною. У Вашій бібліотеці вона буде центровим екземпляром, що несе не тільки знання, а й потужну енергетику.
Характеристики:
Таємниці руки: (Практ. Хіромантія) / Ад. Де-Бароль; Пер. з 20-го фр. изд. М.М. Наливайко. - Санкт-Петербург: Д.А. Наумов, 1912.
Формат видання: 17,5 см х 12,5 см х 3 см; [4], X, 329 с.