Подарункове видання «Історія України», М. Аркас

Артикул: 11077

Україна
 | 
Категорії: 
Ціна:

До кінця акції:

24
дні
11
години
34
хв
58
сек

Додати упаковку:

Наявність товару: Очікується
Матеріал: шкіра
Розмір: 22х30х4,5 см
Кількість сторінок: 424
Країна: Україна
Артикул: 11077
Показати повний опис
Опис

Для всіх людей, які цікавляться історією становлення українського народу та своєї держави зокрема, для тих, хто завжди прагне до пізнання незвіданого і вдосконалення раніше отриманих знань, інтернет-магазин елітних подарунків fama.ua представляє роботу українського культурно-освітнього діяча, письменника, композитора і історика Н. М. Аркаса. Пропонована книга «Історія України» - це ексклюзивний подарунок для справжнього патріота своєї держави, це безцінна криниця унікальних історичних фактів і документів, зібраних воєдино на 424 сторінках.

Робота над цією книгою тривала з 1901 року. Спочатку, автор замислював створити нарис для навчання свого онука, але проведена колосальна науково-дослідницька робота, відгуки рецензентів і потреби того періоду переконали видати книгу значним тиражем. Вперше вона була видана в 1908 в Петербурзі і розпродана всього лише за місяць, отримавши багато схвальних відгуків, як підручник, написаний доступною мовою, що детально розповідає про історію України. Доступна мова викладу, велика кількість цікавих історичних фактів і різноманіття ілюстрацій дозволили даному виданню стати настільки популярним і завоювати славу чи не найкращого підручника з історії.

Представлена ​​книга стане прекрасним подарунком людині, чия професійна діяльність пов'язана з вивченням історії. Ексклюзивне видання в розкішній палітурці, безсумнівно, займе центрове місце на книжковій полиці і вкаже на високий смак свого володаря, а також продемонструє оточуючим любов до класичної науково-пізнавальної літератури.

Характеристики:
Розмір книги: 22 х 30 х 4,5 см
Кількість сторінок: 424

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

4.9
Характеристики
Наявність товару: Очікується
Матеріал: шкіра
Розмір: 22х30х4,5 см
Кількість сторінок: 424
Країна: Україна
Артикул: 11077
4.9
Категорії
Доставка
Оплата