Подарункове видання «Ілюстрована історія України» М. Грушевський

Артикул: 8403

Україна
 | 
Категорії: 
Ціна:

До кінця акції:

24
дні
10
години
46
хв
12
сек
Наявність товару: Очікується
Матеріал: шкіра, золото, срібло, мідь, емалі
Розмір: 30х21,5х8 см
Кількість сторінок: 567
Країна: Україна
Артикул: 8403
Показати повний опис
Опис
Розкішне колекційне видання виконано у вишуканому класичному стилі. Декором даного примірника послужили накладки з міді з позолотою і срібленням, емальєрні вставки, а також рельєфне тиснення і блінт. Він виконаний в твердій суцільношкіряній палітурці ручної роботи з високою якістю поліграфії.

Книга прекрасно ілюстрована, містить близько 387 унікальних архівних знімків, фотографій і малюнків. Вона стане гідним доповненням Вашої бібліотеки, безсумнівно, перебуваючи в самому центрі на книжковій полиці. Для зручності передбачена закладка - ляссе. Вкрай ефектне і незвичайне оформлення книги просто заворожує погляд всіх шанувальників прекрасного. Завдяки цьому вона буде неперевершеним рішенням в якості подарунка для Ваших друзів, близьких або колег до будь-якого свята. Фундаментальна праця видатного українського політичного і державного діяча, знаменитого історика і вченого Грушевського Михайла Сергійовича, найкращим чином продемонструє Ваш високий смак, статус і розум.

Подарункове видання безумовно сподобається людині, яка цікавиться історією взагалі і зокрема історією України, а також будь-якого іншого читача з високим почуттям патріотизму і слабкістю до подібної літератури.

Характеристики:
Матеріал: шкіра, золото, срібло, мідь, емалі.
Розмір: 
30х21,5х8 см
Кількість сторінок: 567
Кількість томів: 1
Автор: М. Грушевський.

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

5.0
Характеристики
Наявність товару: Очікується
Матеріал: шкіра, золото, срібло, мідь, емалі
Розмір: 30х21,5х8 см
Кількість сторінок: 567
Країна: Україна
Артикул: 8403
5.0
Категорії
Доставка
Оплата