Артикул: 17106

Великоднє яйце «Спас» (магніт)

Україна

Ціна
3 370 грн

Купити

Це яйце - прекрасний подарунок на Великдень, який ви можете придбати в нашому інтернет-магазині Fama. Не тільки тому, що традиційно яйця є одними з головних символів свята Воскресіння Христового. А й тому що в цьому православному розкішному аксесуарі захована статуетка Спасителя. Звідси і назва цього пасхального яйця, адже «Спас» - це народне іменування Ісуса Христа. У цьому є певна духовна глибина. Тому що Своєю смертю Христос спокутував наші гріхи, а Воскресінням з мертвих дав кожному з нас Порятунок, тобто можливість жити життям, що веде не в пекло, а в рай.

Характеристики:
матеріал: срібло;
проба: 925;
вставки: магніт;
вага зі вставками: 31 г;
вага: 30,1 г;
висота підставок для яєць: 50 мм;
діаметр яйця 22 мм.

подарок, подарок для руководителя, подарок для шефа мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.8