Видання в шкіряній палітурці «Ножі світу»
Артикул: 16816

До кінця акції:
04
дні
20
години
30
хв
36
сек
Додати упаковку:
Інтернет-магазин елітних подарункових рішень Fama представляє увазі своїх клієнтів чудове видання книги, яке, безсумнівно, зможе зацікавити кожного. Представлений твір під назвою «Ножі світу» дозволить з величезним задоволенням зануритися в захоплюючий світ холодної зброї, почерпнути цікаві факти про історію виникнення тих чи інших примірників, а також про їх застосування.
Ніж вважається одним з найперших видів зброї людства. І кожен народ по своєму підходив до їх створення: для кого-то це був лише засіб полювання, а для кого-то - ціле мистецтво. У даній книзі читач познайомиться з багатьма особливостями виготовлення ножів в різні епохи і різними народами, дізнається про матеріали, які застосовувались і застосовуються для їх виробництва, а також вивчить різні способи використання найрізноманітніших видів холодної зброї.
Книга стане відмінним подарунком для широкого кола читачів. Вона здатна захопити, як професіоналів - колекціонерів, мисливців і спортсменів, так і любителів. Вона наповнена величезним обсягом корисної інформації, а барвисті ілюстрації, що супроводжують текст, лише підігрівають інтерес до книги.
Характеристики:
Матеріал шкіра
Зріз блоку: полірований
Кількість сторінок: 288
Розміри: 28.5х22,5х2,5 см
подарок, подарки магазин, подарок мужчине

