Артикул: 10785

Вінілова платівка About love Виа «Здравствуй, песня»

Ціна
1 000 грн

Купити

Вашій увазі пропонується ексклюзивна колекційна пластинка, яка містить ряд музичних творів від популярного вокально-інструментального ансамблю «Здрастуй, пісня». У представлену збірку увійшли кращі пісні на любовну тематику, що робить його прекрасним подарунком для людини, до якої ви маєте щирі романтичні почуття.

Вінілова платівка «About love» - це справжній скарб для людей, що шукають оригінальний презент, за допомогою якого вдасться висловити всю глибину почуттів до свого обранця.

Перелік композицій:
Я вижила (I Will Survive)
Коли розійшлися шляхи (When Our Ways Parted)
Ти дуже красива (You Are Very Beautiful)
Синя далечінь (The Blue Distance)
Навіщо поспішаємо (Why Do We Hurry)
Ти знову мені скажи (Tell Me Again)
Навколо любові (About Love)
У розлуці (Seperation)
Світло у вікні (Light In The Window)
За дальньої рисою (Beyond The Distant Line)

Характеристики:
Автор - ВІА «Здравствуй, песня»
Видавництво - «Мелодія», 1981 г.
 

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.8