Скульптура "Тигр Самурай" від братів Озюменко

Артикул: 12573

Україна
 | 
 | 
Категорії: 
Ціна:

До кінця акції:

24
дні
12
години
44
хв
17
сек
Наявність товару: Очікується
Матеріал: бронза, нікелювання, золочення, сталь
Розмір: 52х32х18 см
Вага: 9,9 кг
Наявність вставки: аметисти, лабрадорит
Рік випуску: 2019
Країна: Україна
Артикул: 12573
Показати повний опис
Опис

Самурай - це японський воїн, що належить до дворянського роду. З самого народження їх навчали мужності і хоробрості, військовій майстерності і аристократичній витримці. Титул самурая у феодальній Японії передавався у спадок. Ці воїни не знали страху перед смертю і готові були віддати своє життя заради обов'язку і честі. Про їхню силу духу, відданость і стійкість складали легенди. Часто їх порівнюють з Лицарями середньовіччя, але кодекс правил, звичаїв і догматів «Бусідо» «Шлях Воїна» відрізняється багато в чому більш складною, неповторною і унікальною естетикою.
Рішучість стати на шлях Самурая говорить про мужність людини, його прагненні до самовдосконалення, навчання, філософському погляді на життя. Така людина володіє залізною силою волі і прагне до духовного та фізичного досконалості.
Основною зброєю самурая були два меча - катана і вакидзаси. Так само обов'язковим було володіння луком і умінням тримаються в сідлі. Самурайські обладунки виготовляли з безлічі пластин, щільно пришнурованих один до одного, які були легкі і одночасно міцні.
Неможливо залишитися байдужими до цієї культури і її вікових традицій, ось чому здавна ця тема надихає лідерів і людей успіху.
Скульптор зображує Дух Самурая втіленого в образі Тигра, прекрасного, харизматичного, спритного і відважного хижака, в момент лютої сутички з противником. Тигр з оскалом спрямовує свій погляд на ворога і, випустивши чіпкі кігті, заносить свій меч для нищівного удару. Складки одягу розвиваються на вітрі. Все підпорядковано нестримному пориву. Прапор з емблемою його клану тріпоче, в нього летять стріли, але він, немов не помічаючи цього, рветься вперед.
Скульптурна композиція викликає захват у глядача від споглядання витвору мистецтва, оригінальності ідеї, багатогранності смислу, бездоганної пластики ліплення, тонкостів опрацювання деталей, ракурсів і фактур. Вона стане воістину розкішним подарунком і надихне на подвиги, подолання труднощів і нові тріумфальні перемоги.

Характеристика:
Розмір - 52х32х18 см
Матеріали - бронза, лабрадорит, нікелювання, золочення, сталь, аметисти
2019.

подарок, статуэтки купить, подарок мужчине

4.8
Характеристики
Наявність товару: Очікується
Матеріал: бронза, нікелювання, золочення, сталь
Розмір: 52х32х18 см
Вага: 9,9 кг
Наявність вставки: аметисти, лабрадорит
Рік випуску: 2019
Країна: Україна
Артикул: 12573
4.8
Категорії
Доставка
Оплата