Старовинна ікона "Покрова Пресвятої Богородиці", середина 19 століття

Артикул: 12451

Ціна:
75 600 грн 70 000 грн

До кінця акції:

10
дні
04
години
56
хв
32
сек
Наявність товару: Є в наявності в шоурумі
Артикул: 12451
Показати повний опис
Опис

У старовинній іконі «Покрова Пресвятої Богородиці» злилися земний світ і небеса, в цьому полягає глибоке значення образу, який вказує на допомогу і заступництво, які отримують віруючі від вищих сил.
Потребуючи в скрутну хвилину в допомогу і порятунок від натиску величезних сил сарацинів в десятому столітті, люди разом молилися Богу в храмі. Святий Андрій, піднявши свій погляд вгору в ході молитви, побачив Пресвяту Діву в оточенні не тільки святих, але і ангелів, що разом йшли по небу, минаючи склепіння храмів. Довгий час Богородиця молилася з народом, сподіваючись на Божу допомогу. Після Богородиця стала біля престолу і своїм покривалом закрила всіх тих, хто молиться, рятуючи їх від сарацинів.
Саме про цю подію розповідає ікона «Покров Пресвятої Богородиці», яка відобразила диво.
Ікона здатна захистити вас від нещасть і негараздів. Перед іконою «Покрова Пресвятої Богородиці» моляться про оберіг свого будинку, щоб всі біди і негаразди обходили його стороною.
Ікона «Покров Пресвятої Богородиці» - це справжня християнська реліквія, наповнена потужною позитивною енергетикою. Піднесіть ікону в якості подарунка дорогій Вашому серцю людині і вона стане захисником і духовною опорою її володаря.

Характеристики:
Розмір: 45 х 38 х 4 см.

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

4.9
Характеристики
Наявність товару: Наявність уточнюйте
Артикул: 12451
4.9
Доставка
Icon delivery
Оплата
Icon payment