Шовкова хустина «Pearl» від FAMA (лімітована колекція, 65х65 см)
Артикул: 28739
Варіанти:
Додати упаковку, листівку
Шовкова хустина «Pearl» від FAMA (лімітована колекція, 65х65 см) — дивовижний елемент гардероба, який здатен підкреслити витонченість та елегантній своєї господині. Зображення перлів на мармуровому фоні у поєднанні із золотим кольором впевнено заявляють оточуючим про статусність та достаток. Фантастичний екземпляр, який можна купити в інтернет-магазині Fama, гарантовано буде вдалим подарунком не тільки для вибагливого стиліста, але для турботливої мами, працьовитої начальниці та коханої жінки. Чудесний аксесуар пасуватиме як до ділового, так і святкового чи повсякденного стилів. Багата вишуканість — креативне рішення зразка лімітованої колекції. Виріб спроєктовано із натуральної тканини, тому мати на собі таку хустку не тільки гарно, але й приємно.
Рекомендації щодо догляду за натуральною тканиною з принтами:
Прання
Натуральну тканину (бавовну, льон, віскозу) рекомендується прати у великій кількості води при температурі до 30°C у делікатному режимі, без попереднього замочування. Необхідно вибрати швидкий режим полоскання із поступовим переходом до холодної води. Під час віджиму в пральній машині слід встановити повільний режим обертання центрифуги. Натуральний шовк прати не рекомендується.
Чищення
Натуральну принтову тканину (бавовну, льон, віскозу) не можна відбілювати, використовуючи при пранні засоби, що містять відбілювач (хлор). Для натурального принтового шовку рекомендується виконувати сухе чищення.
Сушіння та прасування
Натуральну принтову тканину слід сушити при низькій температурі в щадливому режимі сушіння, прасувати при температурі до 130°C.
Упаковка класу люкс
Характеристики:
Матеріал: 100% натуральний шовк
Розміри: 65х65 см
У комплект входить сертифікат якості, подарункова упаковка
Обмежена колекція (30 штук)
