Артикул: 11249

Срібна монета «Fortune» у формі конюшини

Виробник: Монетний двір Майєра (Німеччина)

Ціна
8 880 грн

Купити

Монета є дорогоцінним металом і не підлягає поверненню та обміну. Тому продаж здійснюється ПІСЛЯ АВАНСУ.

Для того щоб Вас завжди супроводжувала удача, необхідний особливий талісман. Таким виробом зможе стати пропонована монета у формі чотирилистої конюшини, виконана з натурального срібла.

Інтернет-магазин fama.ua представляє Вашій увазі монету оригінальної форми, викарбувану фахівцями монетного двору Майера. Грунтуючись на багатовікових повір'ях і легендах, німецькі чеканники оформили монету у вигляді конюшини з чотирма пелюстками. З давніх-давен люди вірили, що конюшина володіла захисними властивостями, оберігаючи кожну людину від темної сили. Але найбільш шанована була чотирилисна рослина, так як кожен, хто її знайде, незабаром буде наділений везінням і успіхом. Саме тому люди так бажали відшукати таку конюшину. Представлена ​​монета виконана з високоміцного срібла 999 проби на замовлення казначейства держави Палау. Її номінал дорівнює 5 доларам, і вона є законним платіжним засобом на території країни. Виріб в такому оформленні зможе стати своєрідним талісманом на удачу кожній людині, надаючи впевненість в своїх силах.

Монета в такому незвичайному оформленні здатна викликати щирі емоції у іменинника. Вона стане прекрасним подарунком студенту, спортсмену або успішному бізнесменові, приносячи успіх в кожній новій справі.

Характеристики:
Розмір: 38.61 mm
Емітент: Палау
Рік випуску: 2018
Тираж: 2 500
Метал, проба: Ag 999
Лігатурна маса, г: 31.1
Номінал: 5 доларів
Якість: оксидована поверхню
Наявність капсули: +
Наявність сертифіката: +
Наявність футляра: +

подарок, подарок для руководителя, подарок для шефа мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

5.0