Артикул: 11286

Раритетна ікона «Коронування Пресвятої Богородиці», Україна, 19 століття

Ціна
19 600 грн

Купити

Пресвята Богородиця є однією з найбільш шанованих святих у православному християнстві, її образ займає особливе місце не тільки в церковній іконографії, але й в душах віруючих людей.

Вашій увазі представлена ​​старовинна ікона, яка зображує процес коронації Божої Матері. У більшості випадків Богоматір зображується в оточенні Бога Отця, Ісуса і Святого Духа, який виконується у вигляді ширяючого голуба. Син і Батько готуються надіти на її голову корону, тим самим підтверджуючи законне перебування Богородиці на небесах. Така іконографія дуже популярна у православних людей. До неї звертаються з молитвою про допомогу при різних складних життєвих ситуаціях. Люди просять допомоги у Святої для зміцнення віри, для захисту свого житла від негараздів і негод, звертаються з проханнями позбавити від тілесних недуг.

Ікона виконана в стилі українського бароко в середині 19 століття. Українське або козацьке бароко - це напрямок в мистецтві, який був поширений на українських землях Запорізького війська в 17-18 століттях. Ця течія виникла внаслідок об'єднання місцевих традицій і класичного європейського бароко. Ікона в подібному оформленні, безсумнівно, зацікавить цінителя українського мистецтва іконографії, вона прикрасить кожен домашній іконостас, допомагаючи всім членам сім'ї жити в злагоді й взаєморозумінні.

Характеристики:
Розмір: 36 х 34 х 3 см

подарок, подарок для руководителя, подарок для шефа мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.9