Артикул: 9069

Подарункова книга «Восьмий навик»

Виробник: Україна

Ціна
7 900 грн

Купити

Виготовлення книги 3-5 днів
Як як бути успішним, процвітаючим? Як розібратися в собі і не зупинятися на досягнутому? Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете в унікальній книзі Стівена Кові "Восьмий навик".

Крім корисного і цікавого змісту, вас приємно здивує особливе виготовлення видання: обріз книги позолочений сусальним золотом, обкладинка виконана у візерунках  ручного тиснення, використана золота фольга в 24 карата, представлена тверда обкладинка з натуральної шкіри. Це гідний варіант для придбання у власну бібліотеку або в подарунок людині, яка з великим бажанням хоче і вміє досягати своїх цілей, і шукає варіанти виходів з різних ситуацій, які вимагають тверезості розуму, вміння до самореалізації та успіху.

Книга допоможе переосмислити ті принципи, які вам не дають рухатися далі, а навпаки гальмують.

Формат – 175 х 250 х 40 мм.
 

подарок, подарочные книги, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More

Замовити в 1 клік

4.5