Артикул: 9877

Колекційна книга «Дивовижні історії»

Виробник: Україна

Ціна
7 790 грн

Очікується

Вашій увазі представлена ​​унікальна в своєму роді книга в ексклюзивному колекційному дизайні. Її класичний варіант оформлення нікого не залишить байдужим, а безцінно цікавий зміст безсумнівно викличе захват і розчулення у справжніх інтелектуалів і всіх, хто прагне до саморозвитку і пізнання.

В даному розкішному виданні зібрані найвеличніші події давно минулих днів, які навічно увійшли в історію. Читач зможе ознайомитися з визначними і воістину легендарними особистостями всіх часів і народів, з їх непростими долями і великими справами, які змінювали хід розвитку подій. На сторінках книги докладно описані історії про перемоги і поразки, згадані великі війни і битви, розказано про найбільш захоплюючі відкриття в галузі науки і про найстрашніші і руйнівні природні катаклізми. Слід також зазначити, що володар книги дізнається багато цікавих фактів з біографій воістину великих людей, серед яких будуть політики, мислителі, письменники, художники, воєначальники, вчені і багато інших не менш видатних особистостей і професій. Спираючись виключно на перевірені історичні дані, автори даного бестселера сміливо і впевнено спростовують багато загальноприйнятих фактів, що робить книгу ще більш цікавою та пізнавальною.

Подарувавши книгу «Дивовижні історії» своєму друга, родичу або колезі по роботі, Ви здійсните воістину благородний королівський жест, тому як знання - це сила, а книга - найкращий подарунок, який демонструє бездоганний смак, інтелектуальність і непересічність розуму.

Характеристики:
Кількість сторінок: 448
Розмір книги: 19 х 26,5 х 4,5 см
Зміст:
Зі смертельним результатом
До влади за всяку ціну
До успіху через брехню і обман
Незабуті долі
Любов, пристрасть, ненависть
Легенди і правда
Загадки без розгадки
За свободу і справедливість
Шляхетні герої, авантюристи і негідники
Дивовижний спадок предків
Свавілля долі
Це змінило світ

Автори тексту: д-р Ірмела Арншпергер, Берит Ліна Барт, д-р Петер Гебель, д-р Біргіт Глезер, проф. д-р Хольгер Зоннабенд, д-р Роланд Кнауер, Сільвія Крюмпельман, д-р Фрауке Летч, д-р Альвин Летцкус, Франк І. Мюллер, проф. д-р Бойко Ребайн, Керстін Фіринг, Гвідо Хусс, д-р Андреа Шлайпен, Сюзанна Штрауб.

подарок, подарочные книги, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More


4.6