Звʼязатися з нами:
пн. - нд. з 10:00 до 20:00

+38 (096) 100 05 49 0 800 33 46 76

Книга "Серпень чотирнадцятого", Солженіцин А. І., Париж, 1971

Париж | Категорії: 

Ціна:

21 000 грн

Додати упаковку, листівку

0 грн
Наявність товару
Є в наявності
Країна
Париж
Розмір(д/ш/в)
19х13,5 см
Рік випуску
1971
Кількість сторінок
576
Артикул
23036
5.0

Олександр Ісайович Солженіцин ( 1918—  2008) —  прозаїк, письменник, драматург, есеїст-публіцист і поет, громадський та політичний діяч. Жив та проживав в СРСР, Швеції, США та Росії. Учасник німецько-радянської війни. Лауреат нобелівської премії з літератури (1970). Протягом 1960-х 1980-х активно виступав проти комуністичного режиму в СРСР, був учасником дисидентського руху.

Був на фронті, у званні капітана служив командиром батареї акустичної розвідки. Нагороджений орденами Вітчизняної війни 2-го ступеня і Червоної Зірки. 9 лютого 1945 за критику дій Йосипа Сталіна в особистих листах до друга дитинства Миколи Віткевича Солженіцин був арештований і засуджений до 8 років таборів. У 1953 звільнений без права мешкання в Європейській частині СРСР і відправлений на «вічне поселення». Жив в аулі Кок-Терек Джамбульської області республіки Казахстан.

У 1956 рішенням Верховного Суду СРСР Солженіцин був реабілітований, його твори стали з'являтися у пресі. Зокрема, оповідання «Один день Івана Денисовича» було висунуто на Ленінську премію, проте це викликало негативну реакцію влади.

З післямови автора: «Ця книга зараз не може бути надрукована на нашій батьківщині, інакше як у Самвидаві — за цензурними запереченнями, не доступними нормальному людському розуму, і навіть через те одне, що потрібно було писати слово Бог неодмінно з маленької літери».

Характеристики:
Рік: 1971
Розмір: 19х13,5 см
Кількість сторінок: 576
Париж

При замовлені від 30 000 грн ви зможете додатково обрати собі подарунок
Популярне:
  Недавно переглянуті