Артикул: 14253

Керамічний світильник «Череп» червоного кольору

Ціна
2 980 грн

Купити

Череп в сучасному інтер'єрі - символ сміливості й епатажу. Дизайнери, скульптори і художники створюють різні побутові предмети, твори мистецтва, принти і декор без оглядки на символізм і містику черепа.
Звичайно, не всім буде до душі такий вельми бунтівний стиль декорування приміщення. Але з іншого боку він і створений для того, щоб трохи шокувати людей час від часу.
Вибір за вами - лякати, дивувати, радувати або приковувати погляди ваших гостей! Байдужість ви тут точно не Пошукайте)
Череп виготовлений вручну з шамотної глини і обпалений при температурі 1200С.

подарок, подарки магазин, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.9