Артикул: 16358

Годинник «Сім'я» середини XX століття

Україна

Ціна
34 930 грн

Купити

Цей годинник був створений в дуже важкі для всієї Європи часи, після Другої Світової війни. Тому цей годинник не просто механізм для вимірювання часу або красива частина інтер'єру. Він був покликаний нагадати післявоєнній Європі про ту красу, яку вони створювали в мирні часи і надихнути як найшвидше відновитися після страшної розрухи, яку принесла з собою війна. Також саме тому дизайн цього годинника сконцентрований на сім'ї, найважливішій частині життя усіх людей, багато з яких втратили як мінімум одного родича під час воєнних дій.  Ви можете купити цей годинник в нашому інтернет-магазині Fama, щоб подарувати найближчій для вас людині.

Характеристики:
маятник замінили на приставний баланс;
вага: близько 6 кг;
вставки агат;
завод на 8 днів.

подарок, подарок для руководителя, подарок для шефа мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.8