Артикул: 13879

Збірник книг "Архітектурна енциклопедія"

Україна

Ціна
32 850 грн

Купити

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Інтернет-магазин елітних подарунків Fama представляє унікальне видання - "Архітектурну енциклопедію" Г.В.Барановского. Автор - російський архітектор, мистецтвознавець і інженер, який виступив ініціатором виходу енциклопедії та її редактором. Представлений у книзі матеріал послужить джерелом натхнення і допоможе реалізувати нові ідеї. Енциклопедія стане відмінним подарунком для фахівців і для всіх, хто цікавиться архітектурою. Книга складається з семи томів, палітурка виконана з натуральної шкіри.

Характеристики:
Матеріал: шкіра
Кількість томів: 7

подарок, подарочные книги, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.9