Бронзові Вироби та Антикваріат на Подарунок: Де Придбати?
Ми часто наділяємо певні речі асоціаціями та значеннями, що не завжди пов’язані з їхніми властивостями. Так, бронзові вироби завжди навівають думки про старовину, антикваріат та раритетні цінності. Навіть якщо мова йде про витвір сучасних майстрів. Можливо, справа в плавності форм або ж у характерному зеленкуватому кольорі патини, що часто вкриває бронзу. Купити бронзові вироби в подарунок буде вдалим рішенням, якщо ви шукаєте презент для романтичної артистичної натури, яка поважає класику в мистецтві.
Бронзові вироби на подарунок
Людство почало використовувати бронзу ще 5 тисяч років до нашої ери. І так як на досить довгий час бронза стала найтвердішим матеріалом із усіх відомих, фактично всі вироби були саме бронзовими. Загалом, бронза це сплав міді та інших металів чи речовин. Цікаво, що спочатку бронза буле здебільшого сумішшю міді та арсену (або ж миш’яку). Та згодом бронза стала вже більш звичним для нас поєднанням міді та олова. Такий склад робить матеріал пружним і пластичним, що ідеально підходить для виготовлення скульптур та дрібних ювелірних виробів. Більшість об’ємних виробів з бронзи вготовляється способом лиття. Для цього спочатку створюється форма з воску, глини, резини чи інших подібних матеріалів, яка вже потім заливається розплавленою бронзою. А властивість бронзи трохи розширюватися перед застиганням дозволяє їй заповнювати найдрібніші елементи майбутніх виробів.
Певно що як тільки виготовили перший бронзовий спис, тоді ж створили і більш романтичні предмети – прикраси або скульптури. На жаль, древні бронзові вироби зі сфери мистецтва збереглися в невеликій кількості. Їх часто переплавлювали в зброю в часи війн та неспокою. Тому давньогрецькі та давньоримські бронзові статуї, що дійшли до нашого часу, зберігаються здебільшого в найвідоміших музеях світу.
Бронзові вироби та антикваріат
Але якщо ви не прагнете прикрасити вашу вітальну безцінною тисячолітньою скульптурою та цікавитеся бронзовими виробами з антикваріату, для вас відкрите найширше розмаїття можливостей. В антикварних лавках та спеціалізованих магазинах представлено цікаві екземпляри з бронзи з минулих століть. Для презенту, як правило, обирають бронзові ювелірні вироби або ж статуетки на подарунок.
Іноді власники бронзових прикрас скаржаться на те, що метал каблучок чи кольє фарбує шкіру. Це пов’язано з тим, що окислюючись від контакту з киснем, на поверхні бронзи утворюється наліт зеленкуватого відтінку – та ж сама патина з вуличних скульптур. Та в сучасних виробах метал додатково вкривають захисним засобом для уникнення цієї проблеми. Але і в домашніх умовах можна вирішити питання окиснення завдяки простому безбарвному лаку для нігтів.
Бронзові вироби та антикваріат на подарунок не обмежуються старовинними предметами, адже є і сучасні митці, які опанували мистецтво перетворення рідкого металу в шедеври. Зокрема, в онлайн-магазині елітних подарунків Fama ви можете познайомитися з роботами визнаних українських скульпторів, чиї роботи представлені в кращих музеях. Скульптури Олександра Архипенка та Олександра Мацюка зачаровують погляд своєю сучасності та, водночас, перебуванням поза часом та епохою. Вони і класичні, і авангардні в той же час.
Серед ідей подарунків бронзові вироби, можливо, займають не найбільш очевидне місце. Та краса цього металу розкривається в різних формах та стилях і точно знайде поціновувачів серед ваших друзів з гарним смаком. Ви можете обрати як антикварний предмет з історією та благородною патиною, так і сучасні твори від початківців та метрів. Бронза також дає можливість доторкнутися до мистецтва, адже це найбільш популярний матеріал серед скульпторів та ювелірів.
Пишу статті для блогу, сценарії для оглядів відео роликів. Допомагаю користувачам у виборі хорошого подарунка. Проводжу інтерв'ю з дизайнерами, виробниками креативних подарунків і сувенірів на fama.ua