Листівки

VIP ЛИСТІВКИ - ТЕПЛОТА МАЙСТЕРНИХ РУК

 

Vip листівки продовжують утримувати лідерські позиції в модній індустрії вже не перший рік поспіль. Листівки роблять подарунок виразником уваги з боку гостей, демонструють те, як Ви ставитеся до винуватця торжества, які якості цієї людини Ви цінуєте, наскільки вона Вам важлива, як Ви її цінуєте і поважаєте його/її особистість. Елітна листівка завжди залишиться в пам'яті того, кому адресована. Це потужний генератор вражень і спогадів, позитивних емоцій та святкового настрою. Підібрати достойну листівку не просто, адже вона повинна гармоніювати з іншим подарунком. Варто заздалегідь подбати про її придбання, а ще краще замовити дорогі віп листівки в інтернет-магазині Fama. Ми порадуємо Вас не тільки широким асортиментом і іменитими дизайнерами, але й можливістю індивідуального складання листівок, виключно за Вашими побажаннями.
Vip листівки цінні своєю:
- неповторністю та оригінальністю;
- ручним виконанням;
- яскравою індивідуальністю;
- вишуканою художністю;
- розмірами, формами, фактурами, грою кольорів і відтінків;
- цінними, рідкісними і екзотичними матеріалами;
- особливим виявом уваги, турботи, барвистістю і теплотою, позитивною енергетикою.
Така листівка дає можливість проявити себе і свій смак, наповнити основний подарунок певним смисловим і емоційним відтінком, підкреслити важливі якості і успіх людини.
Авторська листівка прикрасить подарунок для будь-якого заходу, святкові дати близьких і рідних людей, колег і начальства.

 

 

В ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ОСОБЛИВІСТЬ VIP ЛИСТІВОК?


Вартість елітних листівок різна, і вже в цьому показник актуалізує питання про те, в чому особливість цих виробів? Давайте відповімо на нього декількома важливими пунктами.
По-перше, ручне виконання листівок дає можливість застосувати найрізноманітніші технічні прийоми винахідливого мистецтва: фотомонтажу, ассамбляжа, інкрустації, колажу, скрапбукінгу. А це можливість з'єднувати матеріали з різним кольором і фактурою. Таким чином, створюється ефект несподіванки, виникає емоційна насиченість і гострота відтворення.
По-друге, авторська листівка це не набір картинок, це гармонія елементів: наклеєних, вирізаних, вставлених. Це ансамбль помислів майстра, які він доносить до «глядача». Це грайливе ціле, що складається з важливих і незамінних частин.
По-третє, Ви самі пишете історію листівки - підбираєте ті цитати, фрази, побажання, які хотілося б сказати дорогій людині. Кожну листівку Ви наповнюєте своїм теплом, любов'ю, почуттями.

 

 

ЯК КУПИТИ ЛИСТІВКИ?


Розібратися з таким питанням допоможе інтернет магазин елітних листівок Fama. Каталог листівок представлений іменами сучасних виробників, іменитих дизайнерів, популярних студій і майстерень. Крім самих різних подій і заходів, у нас Ви знайдете цікаві моделі конвертів, листівок для коханої людини, батьків, запрошень і яскравих робіт для улюблених діток.
До кожного примірника вказується ціна, тому купити шедеври мистецтва і майстерності просто, швидко, зручно .
Скористатися нашою службою доставки можна не тільки в Києві. Замовлення доставляються по всій Україні.

 

Зараз переглядають

Чacті питaння пpo Листівки