Звʼязатися з нами:
пн. - нд. з 10:00 до 20:00

+38 (096) 100 05 49 0 800 33 46 76

Лампа з вітражним будиночком "Мрія Пшонки" від Остапа "Маестро" Павловського (остання робота архітектора)

Україна | Категорії: 

Ціна:

2 940 000 грн
Наявність товару
Є в наявності
Категорія товару
Країна
Україна
Матеріал
скло, смальта
Особливості
французький необарокко, останній будинок Маестро Павловського
Артикул
30638
4.9

Студія ламп архітектора Павловського – унікальна майстерня, що спеціалізується на створенні вітражних виробів. Архітектор та творець студії Остап "Маестро" Павловський навчав майстрів унікальному ремеслу створення об'ємних вітражів за технологією Tiffany. Вироби мають форму справжніх будинків Львова.

Лампа з вітражним будинком "Мрія Пшонки", яку можна купити в інтернет-магазині Fama, є останньою роботою Остапа Павловського. Унікальний твір вітражного мистецтва створений із дрібних шматочків скла, що мають різні кольори. Як показано на фото, у середині вітража "Мрія Пшонки" розташована лампа, завдяки якій будиночок відіграє роль нічника.

Унікальний виріб є важливим елементом приватної колекції. Особливу цінність виріб несе для колекціонерів, які збирають скульптури українського виробництва. Вітраж "Мрія Пшонки", ціна якого вказана на сторінці товару, — це цінний подарунок близькій вам людині або керівнику. Замовте незабутній презент у нашому інтернет-магазині, оформивши доставку до будь-якого міста України.

Характеристики:
Матеріали: скло, смальта
Французька необарокко
Останній будинок Маестро Павловського

При замовлені від 30 000 грн ви зможете додатково обрати собі подарунок
Популярне:
  Недавно переглянуті