Скульптура «Містер щасливчик» від Vizuri

Артикул: 9675

Україна
 | 
Бренд: Vizuri
 | 
Категорії: 
Ціна:

Додати упаковку:

Наявність товару: Очікується
Матеріал: бронза, , мармур
Розмір: 14*9 см
Вага: 1,3 кг
Бренд: Vizuri
Країна: Україна
Артикул: 9675
Показати повний опис
Опис
Торгова марка «VIZURI» представляє для всіх шанувальників справжньої європейської якості та оригінального стилю чергову розкішну композицію з натуральної бронзи і мармуру. Скульптура «Містер щасливчик» уособлює не тільки високу майстерність, а й втілює в життя тонку художню ідею.

Не випадково автори даного шедевра сучасного мистецтва вибрали в якості основного образу саме триголового дракона. Міфічна велична істота асоціюється з силою, міццю і енергією. Змія і птиця, повітря і вода, безмежна свобода і прагнення до вдосконалення зливаються воєдино в збірному образі. Дракон неодмінно стане Вашим талісманом на удачу, несучи атмосферу гармонії і умиротворення в будинок. Скульптура доповнить і прикрасить інтер'єр будь-якої кімнати з сучасним або ж класичним дизайном. Вона вкаже на неординарність натури свого володаря, його витончений смак, статус і високе положення в суспільстві.

Статуетка «Містер щасливчик» найкращим чином підійде в якості подарунка для друга, родича або колеги по роботі до особливої ​​знакової дати. Вона продемонструє Вашу повагу, турботу і любов по відношенню до винуватця торжества, а також довгий час буде нагадувати про Вас.

Характеристики:
Скульптура: бронза
Камінь: мармур
Розміри: h-14 см, d-9 см.
Вага: 1,3 кг

подарок, статуэтки купить, подарок мужчине

4.8
Характеристики
Наявність товару: Очікується
Матеріал: бронза, , мармур
Розмір: 14*9 см
Вага: 1,3 кг
Бренд: Vizuri
Країна: Україна
Артикул: 9675
4.8
Категорії
Доставка
Оплата