Артикул: 13120

Скульптура «Гетьман» від Андрія Озюменко

Озюменко, Україна

Бренд: Брати Озюменко

Ціна
512 160 грн 457 440 грн

Купити

До кінця акції:

14дні
01години
54хв
13сек

У 2014 році відомим українським скульптором Андрієм Озюменко за допомогою лиття і карбування була відтворена цікава і неповторна в своєму роді статуетка, яка представляє збірний образ сильних і непокірних козаків і їх військових начальників - гетьманів. Титул гетьмана мав глава Української держави, який керував військом козацьким і відстоював державні інтереси.
Ця скульптура стала переможцем в конкурсі «Лазурна хвиля» на 14 Міжнародній Ювелірної Виставці в Одесі. Вона викликала фурор, так як робота була виконана настільки ретельно і скрупульозно, що дуже яскраво передала мудрість, мужність і волю українського народу.
Це ідеальний подарунок для сильної, мудрої людини і справжнього патріота України.

Характеристики:
Розміри: 49х20х18 см.
Вага: 10.2 кг
Матеріали: бронза, мармур, позолота, сріблення, аметисти.

подарок, статуэтки купить, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

5.0