Артикул: 5324

Книга «Мудрість Тисячоліть»

Виробник: Україна

Ціна
7 700 грн

Купити

Виготовлення книги 3-5 днів
Дана книга наповнена найточнішими і проникливими виразами визнаних геніїв людської думки, мудреців і філософів, які людство запам'ятало і зберегло з часів появи писемності до теперішнього часу. Це джерело вікової мудрості і знань, відображене на папері, доповнене інформацією про автора тієї чи іншої фрази або афоризму.

Книга "Мудрість Тисячоліть" - це величезний крок у питанні саморозвитку, який буде корисно зробити вам, і який можна подарувати близькій людині.

Характеристика:
Палітурка: французька Суцільношкіряна, ручної роботи.
Матеріал обкладинки: шкіра «Plonge Brown», шкіра «Argento dinosauro»;
Оздоблення: високий рельєф, тисненням по шкірі;
Декорація: гравірування в центрі, кристали Сваровскі;
Застібки: дві металеві;
Обріз: полірований;
Каптал: шовковий, сплетений вручну;
Форзац: складовою ручного фарбування;
Кількість сторінок: 304;
Параметри (мм): 200/260/35.
Вага: 1.4 кг.
Тираж: 25 примірників.
 

подарок, подарочные книги, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More

Замовити в 1 клік

4.7