Seletti

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Подарунок бренду Seletti

Постійний творчий пошук дизайнерів і високу майстерність виконання кожного виробу підтримують високу планку бренду Селетті, визнаного у світовому співтоваристві. Уже понад півстоліття, ця італійська компанія продовжує дивувати і підкорювати декораторів, колекціонерів і любителів красивих речей. Маючи кілька творчих напрямків у створенні посуду, сувенірів або предметів для будинку, дизайнери фірми вкладають в них не тільки іскру свого таланту, а й дух часу, стиль, культурні тенденції. Поряд з традиційними класичними речами, можна знайти ультрасучасні предмети, статуетки, що символізують урбанізацію або прогрес.Seletti подарок


Зупиняючи вибір на виробах від Seletti можна бути впевненим, що подарована річ сподобається ювіляру або імениннику. Саме дорогі дрібнички або корисні в побуті речі, посуд, світильники відомої марки приємно дарувати, бо вони є предметами розкоші. Вони зроблені в різній манері: в стилі лофт, романтизму, вічної класики, або з елементами гумору (наприклад, тварина, що тримає лампу).


Ексклюзивні товари цієї італійської компанії купити для особливих випадків, ювілеїв або пам'ятних дат не складно, потрібно тільки знати переваги особи, для якого робиться покупка. Вази вважаються ідеальним рішенням, коли буває складно визначитися з вибором предмета для дарування. Великий вибір ваз з тонким розписом і витонченими формами, або яскравим принтом і імітацією капелюха або сумки вражає уяву будь-якої людини.


Кожен аксесуар виділяється:
- оригінальністю виконання;
- гармонією, пропорцією, формою і кольором;
- вишуканістю, почуттям міри і новизни;
- добротністю і розкішшю.


Одним із знакових стилів цієї марки є поділ художнього оформлення на дві половинки. Зроблені таким чином вази або тарілки спочатку викликають подив, але хвилинами пізніше завойовують симпатії. Купуючи подарунки марки Seletti, не доведеться довго думати і болісно вибирати, турбуючись про витрати. Кожна річ фірми - це невеликий витвір мистецтва, яке буде виконувати свої функції, і радувати своїм естетичним виглядом.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.