Encelade

Сортувати по:

Выбрані фильтри: 14 товарів

Бренд


Подарунки від Encelade

Запонки від елітного бренду - кращий подарунок чоловікові
Елітний бренд Енцелад отримав свою назву на честь одного з супутників Сатурна. Будучи відомою французькою маркою, Encelade пропонує покупцям якісну продукцію високого класу, яка заворожує красою дизайну, тонкістю виконання і особливим шармом. Компанія багато років спеціалізується на виробництві інноваційних запонок. Вони завоювали любов багатьох користувачів з усього світу. Натхненні філософією годинникового мистецтва, майстри компанії зробили справжній подвиг в світі чоловічих аксесуарів і зуміли створити унікальні практичні і стильні запонки. Перевагою бренду є те, що серед великого асортименту можна купити ексклюзивні і дорогі вироби, які підкреслять індивідуальність, відмінний смак, а також стануть прекрасним придбанням до свята для начальника, колеги, улюбленого чоловіка або іншого важливого представника сильної статі. Подібні подарунки стануть виразом особливого ставлення, поваги та теплих почуттів до винуватця торжества.

Асортимент і особливості аксесуарів

Створені іменитим брендом, запонки представлені як в однотонному виконанні, так і поєднанні матеріалів різних кольорів. Вони привертають стильними дизайнерськими рішеннями, поєднанням строгості з оригінальністю ліній. Такі прикраси підкреслять прекрасний смак чоловіка, його успішність, хороше фінансове становище і життєву позицію. Такі аксесуари будуть гармоніювати з різними нарядами. Вони відрізняються:
- унікальним пристроєм шарикопідшипників, яке дозволяє кільцям обертатися навколо одна одної;
- безшумністю в роботі і високою якістю виконання всіх деталей;
- довговічністю, міцністю і зносостійкістю. Подібне придбання буде роками служити господареві, радуючи неперевершеним зовнішнім виглядом;
- наявністю сконструйованої спеціальної кліпси. Вона дозволяє закріпити виріб на тканини різної щільності.

Серед асортименту, який пропонує магазин купити в Києві, покупці можуть вибрати аксесуари з тонкої ручної роботою, обробкою у вигляді полірування і піскоструминної обробки.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.