ECOTEST

Сортувати по:
Зараз переглядають

ECOTEST - екологічні прилади для подарунка
При виборі предмета дарування практично кожна людина відчуває невпевненість. Це можна виправити, якщо ознайомитися з асортиментом магазину, що спеціалізується на цьому напрямку, і підібрати відповідний до випадку варіант. Більшість людей вибирає презент за двома критеріями: престижу і користі. Тим часом критеріїв вибору може бути набагато більше, причому критерій корисності розкривається у всій різноманітності. Наведемо невеликий приклад. Елітний магазин подарунків може продавати не тільки ексклюзивні речі, це можуть бути келихи, пристосування для інтер'єру і навіть дозиметричні прилади.

Корисні екологічні прилади ЕКОТЕСТ - відмінна ідея для подарунка
Такий підхід дозволяє не тільки зацікавити більше число покупців, а й подати ідеї і розширити можливості вибору. Наприклад, чи думали ви купити дозиметр в якості подарунка? Тим не менш, багато людей, що піклуються про своє здоров'я, будуть в захваті від такого сувеніру. Він буде корисним для родича або начальника, який був змушений їздити по шкідливим виробництвам, або жалісливим молодим мамам, які оберігають своє чадо.

Причому, з досвіду покупців, з таким подарунком складно пригадати. Навіть якщо в перший момент одержувач відчуває замішання, відкриваючи коробку, то вже через кілька хвилин відчуває захоплення.

Чому прилади ECOTEST - це одні з найбільш підходящих подарунків:

- попереджають свого власника про екологічну небезпеку;
- не займають багато місця;
- подають слабкий звуковий сигнал або вібрують при оповіщенні;
- доступні в віп-дизайні;
- недорого коштують.
Не завжди дорогі подарунки так корисні, як представлені в цьому розділі вироби. Це не медичні прилади, тому подібний презент хоч і буде відрізнятися від інших, тим не менш, повністю відповідає етикету.

Вибирайте зі змістом
Вітання завжди має особистий контекст, тому варто подумати про потреби тієї особи, кому планується зробити приємне. У нашому інтернет магазині можна купити різні сувеніри і аксесуари, вони можуть мати персональне або сімейне призначення і завжди знаходять своє місце в сумочці, барсетці, офісі або вдома. Екологічна електроніка застосовується для самозахисту, тому такий подарунок стане проявом турботи дарувальника.
 

Читати більше...

 

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.