Звʼязатися з нами:
пн. - нд. з 10:00 до 20:00

+38 (096) 100 05 49 0 800 33 46 76

Шовкова хустка "Букет квітів" від OLIZ (за мотивами картини Катерини Білокур)

Україна | Бренд: OLIZ | Категорії: 

Ціна:

5 600 грн
Наявність товару
Під замовлення
Бренд
Країна
Україна
Матеріал
натуральний шовк
Під замовлення
5-7 днів
Розмір(д/ш/в)
65х65 см; 100х100 см
Особливості
створено за мотивами картини Катерини Білокур
Артикул
27268
5.0

Під замовлення (5-7 днів)

Джорджіо Армані одного разу сказав: "Бути елегантною – не означає впадати у вічі, це означає – врізатися в пам'ять". Якщо ви бажаєте додати до свого гардероба по-справжньому стильну річ, що запам'ятовується, пропонуємо звернути увагу на хустку "Букет квітів" від сучасного українського бренду одягу OLIZ.

Роботу створено спільно з Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва спеціально для колекції "Музейна". За основу сюжету хустки взято однойменну картину легендарної художниці ХХ століття Катерини Василівни Білокур, яка відома своєю любов'ю до деталізації, яскравих барв та зображення природи рідного краю.

Виріб виготовлений із натурального шовку. На глибокому синьому тлі ви можете побачити справжній квітковий натюрморт: вогненно-червоні, бардові, фіолетові, рожеві, білі відтінки дуже гармонійні між собою. А контраст у теплих та темних кольорах створює незабутні враження. Ця прикраса з легкістю доповнить ваш образ і викличе багато приємних компліментів.

Придбати товар для себе або як презент близькій подрузі можна в інтернет-магазині ексклюзивної подарункової продукції Fama.

Характеристики:
Матеріал: натуральний шовк
Розміри:
65х65 см – 5600 грн
100х100 см – 7600 грн
Колекція: "Музейна"
Створено за мотивами картини Катерини Білокур.

Під замовлення (5-7 днів)

При замовлені від 30 000 грн ви зможете додатково обрати собі подарунок
Популярне:
  Недавно переглянуті