Звʼязатися з нами:
пн. - нд. з 10:00 до 20:00

+38 (096) 100 05 49 0 800 33 46 76

Каблучка з білого золота з діамантами та рубінами "Pink flower" від Cartier (2004 рік) - 77 діамантів та 87 рубінів загальною вагою 5,71 карат

Франція | Категорії: 

Ціна:

252 900 грн
234 300 грн

До кінця акції:

07
дні
  :  
08
години
  :  
47
хв
  :  
39
сек

Додати упаковку, листівку

0 грн
Наявність товару
Категорія товару
Країна
Франція
Матеріал
біле золото, діаманти, рубіни
Розмір(д/ш/в)
16
Вага
16,3 г
Бренд
Cartier
Наявність вставки
діаманти 77 шт – 2,23 карат, рубіни 87 шт – 3,48 карат
Рік випуску
2004
Артикул
29195
5.0

Французький бренд Cartier давно став синонімом розкоші, вишуканості і особливого стилю, який так полюбився цінителям витончених і дорогих аксесуарів. Компанія з багаторічною історією зарекомендувала себе як зразок елегантності, шику і неповторного дизайну чудових ювелірних прикрас, які ніколи не виходять з моди. У нашому інтернет-магазині елітної подарункової продукції Fama представлена ексклюзивна жіноча каблучка "Pink flower", яка стала частиною лімітованої колекції Cartier 2004 року. Дана модель прекрасно підійде жінкам, які віддають перевагу тому, щоб висловлювати свою індивідуальність за допомогою акцентних аксесуарів.

Кільце, яке ви бачите на фото, виготовлено з білого золота - благородного матеріалу, що володіє прекрасними зовнішніми характеристиками, бездоганною якістю і високою естетикою. Головною родзинкою прикраси є вставки з діамантів і рубінів, якими декорований бутон квітки. Цей аксесуар доповнить ваш святковий образ і стане завершальним штрихом розкішного вбрання, який напевно оцінять оточуючі. Кожна деталь каблучки підкреслює прихильність до багаторічних традицій одного з кращих модних будинків світу..

Каблучка "Pink flower" стане гордістю вашої особистої колекції вишуканих аксесуарів або чудовим варіантом подарунка жінці, для якої важливі статусні прикраси з особливою історією. Встигніть замовити кільце за вигідною ціною, яку ви побачите поруч з фото. Порадуйте прекрасну леді чудовим презентом, щоб продемонструвати свою любов і чудовий смак.

Характеристики:
Матеріал: біле золото, діаманти, рубіни
Діаманти 77 шт - 2,23 карат, рубіни 87 шт - 3,48 карат загальною вагою 5,71 карат
Розмір: 16
Вага: 16,3 г
Бренд: Cartier
Рік випуску: 2004

При замовлені від 30 000 грн ви зможете додатково обрати собі подарунок
Популярне:
  Недавно переглянуті
Україна, м. Київ, вул. Гоголівська 39, поверх 3