Книга в подарунок: вибираємо книгу подрузі і сестрі


Дарувати подарунки ‒ одне з найбільш захоплюючих занять, які лише можуть бути. Завжди приємно розділити радість близької людини від тієї речі, яка її справді порадує. Одним з таких предметів є книга, адже вона здатна дарувати яскраві емоції, переносити у далекі світи і мотивувати на великі звершення. Якщо ви у пошуках подарунка для подруги чи сестри, книга ‒ відмінний варіант, який подарує незабутні враження. А хіба це не головне завдання подарунка?

Яку книгу подарувати подрузі?

Ми радимо вам слідувати трьом основним крокам, які допоможуть вибрати найбільш підходящу книгу в подарунок.
1. Подумайте про інтереси та захоплення подруги. Наприклад, вона полюбляє читати фентезі і цікавиться мистецтвом. Також згадайте про важливі події, які нещодавно відбулися або заплановані в житті вашої знайомої. Можливо, вона почала ремонт або планує поміняти роботу? Виберіть з цього списку один пункт і спробуйте підібрати книгу, яка б або відповідала інтересам подруги, або допомогла б їй в реалізації задуманого.
2. Відправляйтесь на пошуки обраної книги. У вас не виникне питання, де купити книгу, якщо ви заглянете до нашого каталогу. У нас величезний вибір книжок: від класики до ексклюзивних подарункових видань.
3. Не забудьте оформити ваш подарунок, супроводити його листівкою та привітанням.

Якщо ви обираєте, яку книгу подарувати подрузі на день народження, підберіть більш ніж одну книжку за обраною тематикою та об'єднайте їх у комплект. Також зверніть увагу на подарункові видання. Вони виглядають дуже презентабельно і відповідають такому важливому приводу.

Якщо ви погано орієнтуєтеся в тому, що подобається знайомій, дотримуйтесь наших універсальних порад про те, яку книгу можна подарувати подрузі. Найкраще віддати перевагу одній з наступних категорій:
1. Класична література. Такі книги завжди залишаються поза часом. Твори класиків варто прочитати навіть тим, кого не можна назвати любителем читання, адже ці книги формують уяву, смак та повноцінну картину світу.
2. Поезія. Збірка поезії ‒ дуже романтичний подарунок. Її необов'язково читати від початку до кінця: до поезії краще звертатися, коли є відповідний настрій.
3. Книги про великих жінок. Така література надихає і мотивує, розповідаючи цікаві життєві історії та секрети успіху.

Яку книгу подарувати сестрі?

Усі перераховані вище поради підходять також і при виборі подарунка для сестри. Але все ж радимо підійти до процесу креативно. Адже хто, як не ви, знає все про інтереси і смаки близької людини?

Вибрати книгу буде дуже легко, якщо ви напевно знаєте улюбленого автора або чули про книги, які сестра мріє отримати в подарунок. Коли, як не на свято, втілювати бажання? Також один із способів підібрати вдалий подарунок для близької людини ‒ купити книгу, якій були б раді ви самі. Адже відомо, що у близьких людей смаки часто збігаються.


call