25 унікальних подарунків

Eva Solo декантер для охолодження вина Детальніше

Чи не все те золото, що блищить, а високо цінується не завжди те, що коштує чималих грошей. І якщо потрібно доставити радість дорогій людині, йому дарують унікальні подарунки, які наповнять серце щастям і викличуть щиру подяку. Саме такими пропозиціями приємно здивує інтернет магазин «FAMA», в каталозі якого є багато товарів, здатних зачепити за живе навіть тих, кого вже нічим не здивуєш.

Все для блага покупців з різними уподобаннями

ПодарокЯкщо дуже хочеться втілити в життя чиєсь заповітне бажання, відвідайте розділ інтернет магазину 25 унікальних подарунків, який представляє собою джерело цінних речей, виготовлених майстрами своєї справи. Притому, всі вироби представлені на сайті з барвистими фото, цінами і докладними описами, що дозволяють вибрати віп подарунок відповідно до побажань конкретної людини. А замовлення можна зробити в будь-який час дня і ночі, незалежно від свят і вихідних. Приємним сюрпризом буде і кур'єрська доставка по Києву, а для жителів інших регіонів - за допомогою послуг Нової Пошти.

І можете не сумніватися в унікальності кожної одиниці товару, що не має аналогів. Справа в тому, що виробник гарантує як за відмінну якість своїх робіт, так і за ефектний дизайн, який не залишить байдужим навіть того покупця, який бачив чимало.

Асортимент, що змушує захоплюватися навіть конкурентів

Кожен з нас може купити тут практично все, що дозволить підкреслити авторитет обдаровуваного і дасть йому відчути свою цінність. Це може бути:

  • Біблія-іконостас в розкішному футлярі, яка вигідно відтіняє духовність і відданість християнським традиціям тієї особи, якій призначається.
  • Інтер'єрний гаджет бочка-бар з музичною системою HARMAN KARDON.
  • Парасолька-тростина від італійського бренду Pasotti з латунної ручкою, прикрашеною з кристалами Swarovski і бджілкою з дорогоцінних каменів.
  • Ложка для взуття з ручкою у вигляді сови, зроблена майстрами Pasotti Ombrelli з кращих порід бука.
  • Набір для віскі в подарунковому сосновому футлярі, що включає декантер з пробкою, 2 келихи Twist, 6 віскі-каменів, підставку для морозильної камери, щипці, чохли для підставок під склянки.
  • Подарункове видання «Історія України».
  • Мисливський набір «Гранд», оснащений вбудованим столиком.
  • Термос у вигляді кавника "Cantaloupe" з цікавим сучасним дизайном (блідо-рожевого матового забарвлення).
  • Декантер для охолодження вина (з скляної посудини і знімною подушечки).

Заслуговують додаткової уваги і такі ексклюзивні пропозиції, як Біблія з гравюрами Дорі, книга «Мудрість лідера» (в дизайнерському оформленні з камінням Сваровскі), видання «Промови, що змінили світ» (від часів Христа і до наших днів) українською мовою в футлярі і т.д.

Навряд чи варто перераховувати дорогі подарунки з інтернет магазину і далі, коли є можливість кожному бажаючому самостійно зайти на сторінки сайту і насолодитися всією красою унікальних інтер'єрних годин, шахових наборів, майстерних статуеток і інших вражаючих товарів.

Чacті питaння пpo 25 унікальних подарунків