25 унікальних подарунків

Сортувати по:
"Eva Solo" - посуд з датським характером Детальніше

Отримувати подарунки неймовірно приємно. В особливо важливих випадках дорогим і шанованим людям прийнято вручати особливо цінні ексклюзивні презенти. Часом на пошук висококласної речі, гідної винуватця торжества, йде багато часу і сил. Передбачаючи подібні ситуації, інтернет магазин "FAMA" пропонує увазі покупців 25 унікальних подарунків, здатних викликати захват і захоплення навіть у вельми вибагливих персон.

Велич істинної розкоші

Якщо планується вшанування ювіляра в Києві або є необхідність ефектно привітати керівника високого рангу, потрібно відповідально підійти до вибору підходящого презенту. Придбана річ повинна відповідати його високому статусу, матеріального становища. Розкішні і дорогі подарунки від близьких людей, колег по бізнесу дозволяють винуватцю тожества в повною мірою відчути свою значимість в очах оточуючих.

25 ексклюзивних подарунків

Знадобився унікальний віп подарунок для директора, ділового партнера, важливого родича? Зробіть вибір на користь шкатулки, книги або сервізу з вражаючої вибірки, що включає 25 неповторних презентів! Кожна річ, запропонована до продажу, унікальна. Вона не має аналогів, характеризується ефектним дизайном і бездоганною якістю роботи справжніх майстрів.
Скульптура "Сова" із зістареного скла прекрасно впишеться в інтер'єр солідного кабінету.
Мисливський набір "Гранд" стане предметом особливої ​​гордості свого власника.
Шахи "Акули Бізнесу" привнесуть в древню гру нотки естетичного задоволення.
Статуетка "Скрипаль" з дорогоцінних металів вразить витонченістю й досконалістю форм.
Унікальні дерев'яні інтер'єрні годинники будуть бездоганно виглядати на розкішній камінній полиці.
Вище розглянуті лише деякі подарункові сувеніри, що входять в топ-25 подарунків для солідних людей. Потрібно особисто ознайомитися з рекомендованим переліком, щоб отримати уявлення про кожен предмет, вибрати і купити найдостойніший.
Обрана річ стане чудовим презентом важливій особі. Цілком можливо, отриманий в дар унікальний сувенір набуде статусу шанованої сімейної реліквії, багаторазово викличе захоплення у нащадків сьогоднішнього винуватця торжества.

Чacті питaння пpo 25 унікальних подарунків