Дозиметр Радіації

 

 
 

Нічого не знайдено використовуючи поточні фільтри, спробуйте змінити параметри пошуку

Зараз переглядають

Побутові дозиметри для радіологічного контролю


дозиметр радіації купитиПісля аварії на Xорнобильській атомній станції пройшло чимало років, але питання радіаційної загрози як і раніше хвилює багатьох громадян. Щоб не залежати від періодичної інформації офіційних органів, має сенс купити дозиметри для виявлення радіації, і тримати все під особистим контролем. Ніхто не застрахований від неприємних несподіванок. Наприклад, на будівництво приватного будинку можуть привезти матеріали з підвищеним рівнем радіоактивності, що створює підвищену небезпеку для всіх в ньому живуть на багато років. Мати такий прилад - значить убезпечити себе від подібних ексцесів.

Що таке іонізуюче випромінювання і навіщо його контролювати?

Поняття радіоактивності знайоме кожному зі шкільної лави. У процесі розпаду атомів виникають потоки частинок і електромагнітних хвиль, які проникають в навколишнє середовище, предмети і в тіло людини. Види випромінювань поділяються на альфа -, бета -, гамма - і нейтронне. Кожне з них має свій рівнем енергії і проникаючу здатність. Найбільш небезпечні за своїм впливом альфа-частинки, однак тільки тоді, коли вони потрапляють безпосередньо всередину організму. Найбільш високу проникаючу здатність мають гамма - хвилі і нейтронне випромінювання. Під їх впливом в організмі людини відбуваються різні процеси, оскільки клітини нашого організму поглинають енергію іонізуючого випромінювання. Ступінь впливу визначається ефективною еквівалентною дозою, яка залежить від інтенсивності і тривалості впливу. Для забезпечення безпеки персоналу на промислових об'єктах, а також цивільних осіб в побуті, необхідно контролювати рівень отриманої дози радіації, для чого потрібно купити дозиметри, оснащені звуковим сигналом і індикаторами.

Визначити наявність того чи іншого випромінювання, і виміряти його рівень дозволяють побутові дозиметри. В асортименті нашого інтернет - магазину представлені вироби українського виробництва ТМ Ecotest.

Як працює дозиметр?

Існуючі способи виявлення і вимірювання радіації, а саме:

 • іонізаційний;
 • напівпровідниковий;
 • люмінесцентний;
 • фотографічний;
 • сцинтиляційний -

були покладені в основу роботи дозиметрів. Залежно від області застосування дозиметрів, в їх конструкції застосовують різні методи. Найбільш прості, популярні і досить точні прилади створені за типом газоразрядного лічильника Гейгера - Мюллера. У них заряджені частинки, пролітаючи крізь заповнений інертним газом приймач, викликають зміна напруженості електричного поля і тим самим дозволяють визначити наявність і рівень випромінювань. Для різних типів в одному вимірювальному приладі можуть бути поєднані кілька різновидів лічильника. При виявленні випромінювання лічильник видає звуковий сигнал.

Види і область застосування дозиметрів

Представлені у нас дозиметри використовуються як в побуті, так і в професійній діяльності. Найбільш популярні побутові дозиметри моделі Терра-П + дозволяють контролювати радіаційну обстановку в квартирі, на роботі, в лісі, перевіряти радіоактивність продуктів харчування та будматеріалів. Його переваги - невисока ціна і простота використання.

Прилад Ecotest VIP стане корисним придбанням для осіб, що піклуються про свою безпеку. Його відрізняють вишуканий дизайн, невеликі розміри і чудові характеристики.

Gamma Sapiens оснащений системою передачі даних по Bluetooth. Завдяки цьому всі зняті дані записуються на мобільний пристрій і можуть бути згодом переглянуті і проаналізовані.

Наречений сигналізатор aGent-R призначений для працівників спецслужб. Його завдання - подати звуковий сигнал при попаданні в зону іонізації гамма-променями.

Перевірка різних середовищ і матеріалів на наявність радіоізотопів цезію та природних радіонуклідів доступна за допомогою моделі Virtuoso.

Пошуковий радіометр «Спектра» - це прилад для професіоналів. Його використовують для виявлення та ідентифікації ядерних матеріалів. Він корисний прикордонникам і на підприємствах, що працюють з джерелами іонізуючих випромінювань. Дуже високотехнологічний прилад з можливістю приєднання до ПК. Ще один прилад для цієї сфери - "Кадмій".

Всі моделі оснащені світловою, вібраційного і звуковою сигналізацією, дисплеями і елементами живлення.

Де купити прилади для вимірювання іонізуючого випромінювання?

Турбота про безпеку - природне прагнення людини. Купити дозиметри з доставкою по Україні та в Києві можна в режимі онлайн на нашому сайті. Вартість приладів залежить від конструкції, зовнішнього вигляду і спектра додаткових можливостей.

Проконсультуйтеся з нашими фахівцями, щоб вибрати і замовити обладнання для радіологічного контролю. З цим приладом вам стане доступна перевірка різних продуктів харчування, матеріалів для будівництва, меблів та інших предметів.

 

Чacті питaння пpo Дозиметри
 • 🤗 Де купити Дозиметри на подарунок?
  Елітні Дозиметри, Ви можете купити у нас на сайті: Fama.ua, а також, приходьте в наш Шоу-рум
 • 💰 Скільки коштують Дозиметри?
  Дозиметри на подарунок ціна від 0 грн до 0 грн
 • 😎 Які Дозиметри відносяться до преміум сегменту?
  ТОП-3 дорогих моделей категорії Дозиметри на Fama.ua -
 • ❤️ Які Дозиметри найпопулярніші в 2021 році?
  ТОП-3 найпопулярніші моделі Дозиметри на сайті: Fama.ua -