Дозиметри

Сортувати по:
Зараз переглядають

Дозиметри від світового бренду - запорука радіаційної безпеки

В умовах зростаючого виробництва екологічна безпека людини стала визначальним фактором його здорової життєдіяльності. Однією з головних загроз є невидиме людським оком радіаційне забруднення, наслідки якого можуть бути самими різними - від зниження захисного імунітету до повної втрати працездатності. Схильна до дії радіації людина починає хворіти, навіть не здогадуючись про справжню причину своїх недуг. Для контролю рівня шкідливого радіоактивного випромінювання (бета і гамма-випромінювання) на ринок електроприладів було виведено новий пристрій - дозиметр.

Класифікація дозиметрів

Залежно від сфери застосування, ці прилади поділяють на професійні та побутові. Перші використовуються на великих виробничих і наукових підприємствах, що працюють з радіоактивними речовинами, а також на митних постах, в службах МНС та інших установах, де контроль радіаційної обстановки є першочерговою необхідністю. Вони мають мінімальний відсоток похибки, але високу вартість, через що використання їх в побуті дуже обмежена. Для індивідуального застосування більше підходять бюджетні варіанти, звані індикаторами радіоактивності. Вони компактні і прості в експлуатації, а їх технічних характеристик цілком достатньо для перевірки рівня радіоактивного випромінювання різних предметів.

Де купити дозиметри від світового виробника

В інтернет магазині Fama подарунки міста Києва можна купити дозиметр для побутового або професійного застосування. Ми поставляємо на ринок України продукцію від світового бренду Екотест. Одна з найпопулярніших і бюджетних моделей - побутовий прилад МКС-05 «ТЕРРА +», що дозволяє вимірювати потужність гамма-випромінювань і оцінювати чистоту різних поверхонь від впливу бета-радіонуклідів. Для використання в лабораторіях і на харчових виробництвах призначений компактний прилад FoodTester-G. З його допомогою можна оцінити наявність цезію в продуктах харчування і грунті.

Кому знадобиться побутовий дозиметр

Прості в експлуатації і доступні за ціною побутові дозиметри мають безліч сфер застосування. Цілком ймовірно, що Ви зацікавилися купівлею цього приладу, проте не цілком чітко уявляєте, в яких випадках він може бути Вам корисний. В такому випадку, візьміть на замітку:
Побутовий індикатор радіоактивності може стати в нагоді дачникам і городникам, які використовують привізну землю для перевірки рівня її випромінювання.
Такий прилад корисно мати під рукою при покупці нерухомості, щоб відразу оцінити радіаційну безпеку нового місця.
Любителям активного відпочинку, що часто виїжджають в незнайомі місця, рекомендується брати цей пристрій з собою.
З його допомогою грибники можуть легко перевірити зібраний «урожай» на радіоактивність.
Сім'ї з дітьми і годуючі мами можуть убезпечити своїх нащадків, піддаючи перевірці продукти харчування.

 

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.