Артикул: 7609

Ваги «Satinata» від Wunder

Виробник: "Wunder", Італія

Бренд: Wunder

Ціна
51 250 грн

Купити

Під замовлення 

Оригінальні ваги стануть стимулом для того, щоб скинути зайву вагу.

Після важкого тренування одним задоволенням буде ставати на італійські ваги, які абсолютно точно відобразять результат ваших фізичних старань. Італійський виробник гарантує якість матеріалів і, відповідно, довгу службу ваг. Крім цього, оригінальний дизайн прикрасить те приміщення, в якому ви вирішите їх поставити.

Такий подарунок можна піднести спортсмену, для якого вкрай важлива його фізична форма.

До 150 кг.
Поділ на вагах: 500 г.

подарок, подарок мужчине, элитные подарки для мужчин

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Read More

Замовити в 1 клік

4.2