Артикул: 13843

Статуетка «Козак на коні»

Україна

Ціна
36 200 грн

Купити

Вибираєте сувенір і вирішуєте, що краще подарувати? Що буде постійно нагадувати про торжество і дарувати гарний настрій? Подаруйте красиву статуетку «Козак на коні» на мармуровій підставці. Козак - це національний герой, який представляє українську ментальність, українську душу, українське слово. На відміну від закутого в лати і статичного західноєвропейського лицаря, український козак рухливий, життєрадісний, дотепний, повний гумором і веселощами. Козак вмів боротися, готовий був померти за обрану справу, зате вмів і радіти життю.

Характеристики:
Матеріал: латунь «Pandora», мармур, позолота, сріблення з черню
Висота: 32 см
Вага: 930 г

подарок, статуэтки купить, подарок мужчине

Оформлення замовлень на сайті - цілодобово.

При оформленні покупки вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару і зручну форму оплати. Кур'єр доставить замовлення за вказаною Вами адресою і Ви зможете відразу оплатити його. Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний. Вартість доставки по Києву - БЕЗКОШТОВНО!

Доставка у великі міста України здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта". Таким чином, Ви можете або отримати Ваше замовлення в представництві компанії (там же і оплатити), або Вам доставить його кур'єр по зручному для Вас адресою і Ви оплатите йому вартість замовлення.

В інші країни ми здійснюємо доставку за умови 100% передоплати. Оформляючи замовлення обов'язково вказуйте контактну електронну адресу.

Читати далі

Замовити в 1 клік

4.8