Захаров А.

Сортувати по:
Зараз переглядають

Картина в подарокХудожник 20 століття дарує світу «Погляд»
Андрій Аркадійович Захаров-народився в Ростові в 1967 році. Картини А. Захарова розташовуються в музеях в різних куточках Росії, в тому числі в музеї китайської провінції Шаньдун. У Вейфан (провінції Шаньдун) полотна були по достоїнству оцінені колекціонерами. А. Захаров відзначений манерою повного занурення спостерігачів в світ яскравих фарб.
нагороджений:
«Срібна і Золота медаль» Російської академії мистецтв;
Медаль «Гідному» -награжден двічі;
«Золота медаль» Творчої спілки художників Росії.
"Galerie BM" в кінці 2017 р надрукувала календар з картинами художника.
А. Захаров є учасником виставок в Росії і зарубіжжя (Польща, Угорщина, Чорногорія, Італія, Греція, Франція, Німеччина, Китай).
Андрій Аркадійович Захаров відрізняється блиском і різноманітністю прийомів кисті, свіжими, безпосередніми почуттями та емоціями, які він уміло передає спостерігачеві. Його ексклюзивні роботи знаходять відгук у серцях людей. На початку становлення А. Захарова як художника навіть небагаті люди купували картини, щоб підтримати початківця творця.
Унікальність робіт художника-потужна, рухлива, що б'є за межі полотен внутрішня енергія. Його картина буде відмінним віп подарунком і з лишком оцінена обдаровуваним. Все творіння художника привабливі і зачаровують, радують художницьким переживанням і технічним виконанням.
Картини А. Захарова заворожують глядача, залучаючи його в схвильований такт мазків. Живопис творця віртуозно проста і доставляє спостерігачеві блаженство від споглядання прекрасного. Його твори є воістину дорогим подарунком не стільки в плані цінової категорії, як справжнім високим мистецтвом.
Багато заможних людей витрачають гроші на придбання подібних подарункових сувенірів, тому що на відміну від придбаних, наприклад, автомобілів ціна на них тільки підвищується. Куплений же автомобіль втрачає відразу після покупки третину своєї вартості.
Роботи А. Захарова можна купити в Києві, в нашому інтернет-магазині, за прийнятною ціною.

Fama

Натисніть "Поділитися"
виберіть "На початковий екран"

Натисніть "Додати на головний екран" в меню вашого браузера.

Додати ярлик FAMA на головний екран.